جزئیات توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه محرم

جزئیات توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه محرم
جزئیات توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه محرم - Details of distribution of basic commodities for the month of Muharram جزئیات توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه محرم - Details of distribution of basic commodities for the month of Muharram

به گزارش آسمونی : مجتبی شیرقاضی سهمیه تخصیص داده شده به هیئت‌ها، حسینه‌ها و مساجد در ماه محرم و صفر سال جاری را 4800 تن برنج، 2400 تن شکر، 800 تن مرغ منجمد، 1600 تن گوشت منجمد وارداتی، 4800 تن روغن و 161 تن چای در استان تهران عنوان کرد.

به گفته وی، قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار برای کالاهای اساسی ویژه ماه محرم شامل گوشت منجد گوساله ران و سردست از 47 تا 52 هزار تومان، مرغ منجمد 12 هزار و 500 تومان، برنج هندی 6500 تومان، شکر 3250 تومان، نرخ روغن 15 درصد زیر قیمت درج شده بر روی قوطیهای حلبی 4.5 و 16 کیلویی و چای با ارز 4200 تومانی است.

معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ادامه داد: در شهرستان‌های استان تهران نیز نمایندگان منتخب کارگروه تنظیم بازار استان، با محوریت فرمانداری و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌ها حواله سهمیه‌ها را صادر و ابلاغ کرده‌اند.

وی با بیان اینکه پنج نقطه در شهر تهران برای عرضه کالاهای اساسی در ماه محرم اختصاص داده شده است، اظهار کرد: گوشت و مرغ منجمد توسط شرکت پشتیبانی امور دام مستقیما از طریق دو سردخانه در غرب و شهر تهران یعنی سردخانه هشت شهریور و حکیمیه تهرانپارس توزیع می‌شود.

این مقام مسئول از توزیع گوشت‌ و مرغ در مراکز یاد شده از دو روز پیش خبر داد و گفت: هیئت‌ها و حسینه‌ها برای دریافت گوشت و مرغ تا وزن 200 کیلوگرم نیازی به معرفی‌نامه ندارند و می‌توانند با کارت هیئت این محصولات را با قیمت مصوب تهیه کنند، اما برای تهیه بیشتر از این مقدار باید از مرکز مساجد یا سازمان تبلیغات اسلامی معرفی‌نامه داشته باشند.

شیرقاضی همچنین نماینده توزیع برنج، شکر، چای و روغن را نیز فروشگاه‌های زنجیره‌ای سپه در تهران اعلام کرد که هیئت‌ها، حسینیه‌ها و مساجد با معرفی‌نامه از سوی سازمان تبلیغات اسلامی و مرکز مساجد می‌توانند از شنبه به سه شعبه میدان حر در خیابان کارگر جنوبی، فروشگاه زمرد سپه در خیابان پاسداران و همچنین شعبه‌ دیگر این فروشگاه در جاده مخصوص کرج، بین کیلومتر 10 و 11، جنب شرکت رازک شیمی مراجعه کنند.

وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد که توزیع کالاهای اساسی ویژه مراسم عزاداری تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

ثبت نظر درباره «جزئیات توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه محرم»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید