احتمال ورود هیئت نظارت بر صداوسیما به ماجرای پخش نشدن فینال والیبال جوانان

احتمال ورود هیئت نظارت بر صداوسیما به ماجرای پخش نشدن فینال والیبال جوانان
احتمال ورود هیئت نظارت بر صداوسیما به ماجرای پخش نشدن فینال والیبال جوانان - Possibility of IRIB Supervisory Board to enter the event of the non-broadcast of the youth volleyball final احتمال ورود هیئت نظارت بر صداوسیما به ماجرای پخش نشدن فینال والیبال جوانان - Possibility of IRIB Supervisory Board to enter the event of the non-broadcast of the youth volleyball final

به گزارش آسمونی : غلامرضا کاتب درباره اینکه آیا هیئت نظارت بر صدا و سیما به موضوع پخش نشدن فینال والیبال جوانان در تلویزیون ورود پیدا می‌کند، گفت: اگر شکایت و اعتراضی به دست هیئت برسد ما آن را بررسی می‌کنیم.

وی توضیح داد: وزارت ورزش متولی ورزش و در موضوع اخیر والیبال است پس اگر وزارت ورزش به موضوع پخش نشدن بازی‌های والیبال جوانان اعتراض کند ما آن را بررسی می‌کنیم. اگر اعتراضی از مردم و دولت هم به دست‌مان برسد مورد رسیدگی قرار خواهیم داد.

بعد از اینکه تیم ملی والیبال جوانان با شکست دادن ایتالیا برای نخستین بار قهرمان جهان شد اعتراض‌هایی به پخش نشدن این مسابقه مطرح شد. وزیر ورزش در پیامی به رئیس سازمان صداوسیما تأکید کرد که توقع این بود که این بازی تاریخی از یکی از شبکه‌های تلویزیون پخش شود.

البته بعد از این صحبت داورزنی معاون وزیر ورزش تحریم‌ها را عامل پخش نشدن این دیدارها عنوان کرد.

ثبت نظر درباره «احتمال ورود هیئت نظارت بر صداوسیما به ماجرای پخش نشدن فینال والیبال جوانان»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید