بازداشت حامد زمانی به دلیل حمل موادمخدر تکذیب شد

بازداشت حامد زمانی به دلیل حمل موادمخدر تکذیب شد
بازداشت حامد زمانی به دلیل حمل موادمخدر تکذیب شد - Hamed Zamani's arrest due to drug trafficking was denied بازداشت حامد زمانی به دلیل حمل موادمخدر تکذیب شد - Hamed Zamani's arrest due to drug trafficking was denied

به گزارش آسمونی : حسین پیرعلی مدیر برنامه «حامد زمانی» پیرامون اخبار منتشر شده در فضای مجازی درباره بازداشت حامد زمانی در فرودگاه مهرآباد گفت: در حال حاضر حامد زمانی در دفتر خود مشغول به کار است، مشکلات به وجود آمده صرفاً برای روز پنجشنبه هفته گذشته بود و تا عصر برطرف شد و روند پیگیری موضوع هم توسط وکیل حامد زمانی ادامه دارد.

وی افزود: این اتفاق برای پنجشنبه هفته گذشته است و اینکه این ویدئو به عنوان اتفاقی که امروز افتاده پخش می‌شود به هیچ عنوان درست نیست.

او دلیل بازداشت حامد زمانی را اینگونه مدعی شد: درگیری به وجود آمده به این دلیل رخ داد که یکی از دوستان ما مورد تفتیش قرار گرفت و حامد زمانی دلیل این اتفاق را جویا شد، بعد از آن کمی جر و بحث رخ داد که در انتها به درگیری انجامید.

پیرعلی با اعلام شاکی پرونده خاطرنشان کرد: بحثی مطرح است که نیرو‌های ناجا اعلام کرده‌اند که حامد زمانی به آن‌ها ناسزا گفته است.

ثبت نظر درباره «بازداشت حامد زمانی به دلیل حمل موادمخدر تکذیب شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید