فردوسی پور خبر نامزدیش در انتخابات مجلس را تکذیب کرد

فردوسی پور خبر نامزدیش در انتخابات مجلس را تکذیب کرد
فردوسی پور خبر نامزدیش در انتخابات مجلس را تکذیب کرد - Ferdowsi denied his candidacy for parliamentary elections فردوسی پور خبر نامزدیش در انتخابات مجلس را تکذیب کرد - Ferdowsi denied his candidacy for parliamentary elections

به گزارش آسمونی:سکوت خبری عادل فردوسی‌پور و حضور او در محافل دانشگاهی برای تدریس و سرگرمی با بازی کردن فوتبال سبب شده تا شایعاتی درباره برنامه‌هایش برای آینده ایجاد کنند.

او که علی فروغی مدیر جوان شبکه 3 برنامه 90 محبوبش را تعطیل کرده و حتی اجازه نمی دهند فوتبال گزارش کند، در اول هفته جدید با شایعه‌ای روبرو شد که پیشتر هم چندباری برایش راه انداخته بودند. اینکه عادل قرار است همراه با جمعی از جوانان دیگر چون مهدی‌زاده داماد رئیس جمهور کاندیدای انتخابات مجلس شود و در اسفندماه 98 از حوزه انتخابیه تهران به رقابت با رقبایش برود.

دلیل‌شان هم برای وجود چنین شایعه ای در گزارش نوشته شده از سوی روزنامه خراسان، عدم تکذیب خبر و شایعات اینچنینی از سوی عادل فردوسی‌پور بود.

خبری که این بار البته باعث شد فردوسی‌پور خیلی صریح تکذیبش کند . او در واکنش به ادعای نامزدی اش برای مجلس در پیامکی برای خبرنگار ما نوشت:«خبر نامزدی من در انتخابات مجلس صحت ندارد و قصدی برای حضور دراین عرصه هم ندارم.»

ثبت نظر درباره «فردوسی پور خبر نامزدیش در انتخابات مجلس را تکذیب کرد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید