انتشار فیلمی از کشف حجاب بازیگر زن معروف و واکنش ها به آن

انتشار فیلمی از کشف حجاب بازیگر زن معروف و واکنش ها به آن
انتشار فیلمی از کشف حجاب بازیگر زن معروف و واکنش ها به آن - Discover the famous actress veil انتشار فیلمی از کشف حجاب بازیگر زن معروف و واکنش ها به آن - Discover the famous actress veil

به گزارش آسمونی:در حالی که چند روزی بیشتر از عکس لو رفته بی حجاب نگار جواهریان در کنار همسرش رامبد جوان نمی گذشت انتشار فیلمی از ستاره اسکندری در یک مرکز خرید ترکیه در حالی که حجاب نداشت حواشی بسیاری درست کرد. در ادامه این شماره از سبک زندگی افراد مشهور به حواشی کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه …

کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه

در فیلمی که با عنوان کشف حجاب ستاره اسکندری منتشر شده زنی با بلوز سفید را می بینیم که به ضرس قاطع نمی توان گفت که ستاره اسکندری است یا خیر ولی با نزدیک شدن و خطاب قرار دادن او توسط فیلمبردار با عناوینی مثل سلبریتی خائن و واکنش و درگیری مختصر این بازیگر با فیمبردار ، از ستاره اسکندری بودنِ این خانم مطمئن می شویم.

اما چرا فیلم کشف حجاب ستاره اسکندری مورد انتقاد بسیاری از کاربران قرار گرفت؟

ستاره اسکندری در سال 93 مصاحبه ای داشت که در آن درباره پوششی که دارد و احترامی که برای آن قائل است صحبت کرده بود.

ستاره اسکندری گفته بود :

من در جامعه خودم پوششی دارم که آن را دوست دارم و حتی مانع کارم هم نمی شود اما به لحاظ حقوق اجتماعی بحث بسیار مفصلی است و یک کار کارشناسی می طلبد.

من شاید اگر در جامعه ای غیر از اینجا می بودم و زندگی می کردم هرگز در این عرصه پا نمی گذاشتم اما الان شرایط برای کسی که مانند من فکر می کند، مهیاست تا بتواند در عرصه بازیگری قدم بگذارد

چندی قبل هم فیلمی از ستاره اسکندری منتشر شده بود که در رابطه با اهمیت حریم خصوصی صحبت کرده بود.

واکنش ها به کشف حجاب ستاره اسکندری

امیرحسین نظری درباره کشف حجاب ستاره اسکندری نوشت :

همیشه معتقد بودم «دوربین ما اسلحه ی ما» ، این موجِ بی رحم، نابود کننده، بی توجه به ابعاد مختلف شخصیت یک انسان، مبارزه ای سطحی و به نوعی پوپولیستی بلاخره یک روز دامنِ تک تکِ ما را می گیرد. عباس معروفی می گوید «ما نسل بدبختی هستیم. دستمان به مقصر اصلی نمی رسد، از همدیگر انتقام می گیریم»

واکنش برادر ستاره اسکندری به حواشی کشف حجاب ستاره اسکندری

واکنش کیهان به کشف حجاب ستاره اسکندری در ترکیه

باز هم تصاویری از یک بازیگر زن مشهور شده به وسیله سریال‌های صداوسیما منتشر شده است که حاکی از کشف حجاب وی در خارج از کشور است.

قبلا چهره‌های هنری و بازیگران، حتی خارج از کشور نیز حد و حدودی را رعایت می‌کردند اما مدتی است که برخی از این افراد موقع خروج از کشور، با وقاحت تمام کشف حجاب می‌کنند.

این مسئله درباره بازیگرانی که از بودجه و امکانات عمومی و دولتی ارتزاق می‌کنند از اهمیت بیشتری برخوردار است چون آنها نماینده فرهنگ ایرانی محسوب می‌شوند. اما کشف حجاب یا رفتارهای هنجارشکنانه آنها نوعی دهن‌کجی به این فرهنگ است.

واقعاً شرم‌آورست بازیگری که همکار صداوسیما محسوب می‌شود و با بودجه بیت‌المال به شهرت رسیده، این چنین به فرهنگ و ارزش‌های وطنی خودش توهین می‌کند

ثبت نظر درباره «انتشار فیلمی از کشف حجاب بازیگر زن معروف و واکنش ها به آن»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید