تکلیف افزایش حقوق‌ها این هفته مشخص می‌شود

تکلیف افزایش حقوق‌ها این هفته مشخص می‌شود
تکلیف افزایش حقوق‌ها این هفته مشخص می‌شود - Salary increases will be determined this week تکلیف افزایش حقوق‌ها این هفته مشخص می‌شود - Salary increases will be determined this week

به گزارش آسمونی:حمیدرضا حاجی‌بابایی عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به تخلف دولت در اجرای مصوبه مجلس درباره افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان دولت گفت: جلسه‌ای طی چند روز گذشته با نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره این موضوع برگزار کردیم.

وی با اشاره به اینکه در این نشست قرار شد تا جلساتی را در هفته جاری برای حل این مشکل برگزار کنیم، اظهار کرد: قرار است با هماهنگی سازمان امور استخدامی اصلاحیه‌ای درباره نحوه اجرای قانون مجلس در افزایش حقوق کارمندان انجام شود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس همچنین تاکید کرد: استفساریه یا طرحی برای اصلاح یا اجرای مصوبه افزایش حقوق‌ها نیاز نیست و تنها باید با دولت توافق کنیم تا روند اجرا اصلاح شود.

حاجی‌بابایی بیان کرد: طبق توافقی که با نوبخت داشتیم قرار است تا جلسه‌ای را هم با رئیس سازمان امور استخدامی داشته باشیم تا نقطه نظرات آن‌ها را درباره اصلاح روند اجرای قانون دریافت کنیم، قطعاً در هفته جاری با دولت برای اصلاح روند اجرای قانون به توافقاتی دست خواهیم یافت تا مشکل حقوق‌ها نیز حل و فصل شود.

ثبت نظر درباره «تکلیف افزایش حقوق‌ها این هفته مشخص می‌شود»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید