هروه رنار ؛ بیوگرافی + عکس

هروه رنار ؛ بیوگرافی + عکس

هروه رنار ؛ بیوگرافی + عکس

نام : هروه نام خانوادگی : رنار تاریخ تولد : 30 سپتامبر 1968 محل تولد : اکس-له-بن ، فرانسه شغل : فوتبالیست ، سرمربی به گزارش ورزشی آسمونی ، هروه ( اروه ) رنار ، فوتبالیست و سرمربی فرانسوی ، متولد 30 سپتامبر 1968 می باشد . مهمترین باشگاه های دوران بازیگری او تیم فوتبال کن می باشد . وی به عنوان سرمربی سابقه قهرمانی در جام ملت های آسیا 2012 و 2015 را در کارنامه دارد .
اولین تجربه ملی
هروه رنار ، برای اولین بار به عنوان دستیار کلود لروی پا به عرصه مربی گری گذاشت . در سال 2008 هروه رنار به عنوان دستیار به تیم زامبیا پیوست و این تیم در آن زمان موفق شد به مرحله نهایی جام ملت های آفریقا برسد اما پایان همکاری این مربی با سران فدراسیون زامبیا باعث شد تا این مربی به تیم های نظیر آنگولا و تیم باشگاهی الجزایر منتقل شود .
قهرمانی با زامبیا
هروه رنار بعد از مربی گری تیم الجزایر بار دیگر این بار با عنوان سرمربی زامبیا به این تیم برگشت تا در سال 2012 اولین قهرمانی خود را در کمال ناباوری با این تیم کسب کند . قهرمانی هروه رنار با تیم ملی زامبیا آن هم در اولین تجربه مهم سرمربی گری اتفاقی نیست که برای هر سرمربی بیافتد به همین دلیل او را به شخصیتی مهم در آفریقا تبدیل کرد .
هدایت سوشو
بعد از پایان همکاری رنار با تیم ملی زامبیا ، این سرمربی به عنوان هدایت گر و سرمربی تیم سوشو به لوشامپیونه رفت . اما درگیری و جنجال های ایجاد شده در لیگ فرانسه توسط این سرمربی ، با محرومیت طولانی مدت مواجه و از هدایت این تیم برکنار شد .
سرمربی گری ساحل عاج
هروه رنار بعد از خروج از تیم سوشو ، بعد از چند ماه به تیم ساحل عاج پیوست . سابقه خوب این سرمربی در سال 2012 توسط تیم زامبیا او را به یکی از مهم ترین و مشهور ترین سرمربیان در آفریقا تبدیل کرده بود و تیم ساحل عاج نیز قدر این فرصت را دانست و به امید قهرمانی در سال 2015 با این سرمربی قرارداد امضا کرد . هروه رنار نیز در سال 2015 به همراه تیم ساحل عاج موفق شد تا برای بار دوم جام ملت های آفریقا را بدست آورد تا شهرتش را بیش از پیش اضافه کند . علاوه بر این تیم ساحل عاج تحت رهبری رنار تمامی رکورد های متنوع موجود را تغییر داد و رکورد ها را به نام خود ثبت کرد تا توجه سران مراکش را به سوی خود جلب کند .
پیوستن به مراکش
پیوستن هروه رنار به تیم مراکش و حضور مراکش در جام جهانی 2018 برای پنجمین بار در تاریخ این کشور ، رنار را بار دیگر بر سر زبان ها انداخت . نتایج مناسبی که در بازی های مقدماتی گرفت و حضور در جام جهانی اتفاقات خوبی را برای این سرمربی رقم زد . در جام جهانی 2018 علارغم اینکه تیم مراکش در گروه B به رتبه چهارمی بسنده کرد اما بازی های بسیار عالی از خود به نمایش گذاشت  .   اختصاصی آسمونی   

ثبت نظر درباره «هروه رنار ؛ بیوگرافی + عکس»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید