بیوگرافی لورن سانچز ، معشوقه جف بزوس ثروتمندترین فرد جهان

بیوگرافی لورن سانچز ، معشوقه جف بزوس ثروتمندترین فرد جهان

یکی از خبرهای مهمی که اوایل ژانویه 2019 دنیای تکنولوژی را تکان داد، خبر جدایی جف بزوس ، ثروتمندترین مرد جهان و بنیانگذار آمازون، از همسرش مکنزی پس از سال ها زندگی مشترک بود. در حالی که بسیاری در مورد علت جدایی این دو سخن می گفتند، اخبار شوکه کننده دیگری منتشر شد مبنی بر این که او با یک مجری تلویزیونی سابق به نام لورن سانچز رابطه داشته است. ظاهراً این مجری سابق تلویزیونی در مورد رابطه اش با بزوس، با دوستانش صحبت کرده و حتی پیام ها و عکس های سلفی که بزوس برایش فرستاده را نیز به دوستانش نشان داده است. بیوگرافی لورن سانچز را در آسمونی ببینید . پست اختصاصی آسمونی جدیدترین عکس لورن سانچز بعد از جدایی از همسرش

بیوگرافی لورن سانچز : لورن سانچز 19 دسامبر 1969 در آلبوکرکی ، نیومکزیکو آمریکا به دنیا آمد . سانچز یکی از مجریان معروف شبکه های تلویزیونی آمریکا بود . او هنرپیشه، تهیه کننده و خلبان نیز می باشد . سانچز پس از اتمام دوران دبیرستان، به لس آنجلس رفت و در دانشگاه ، رشته ادبیات و روزنامه نگاری را فراگرفت . مدتی بعد از تحصیلاتش یک کارمند ساده شبکه ی kcop tv شد . او مدتی بعد به شبکه فاکس اسپورت رفت .

سانچز سال 2005 با پاتریک ویتسل که او هم در تلویزیون کار میکرد ازدواج کرد . سانچز خیلی زود راه ترقی را پیش گرفت و تبدیل به یکی از مجریان معروف آنجا شد . البته علت رشد ناگهانی او ، بخاطر پشتوانه ای به نام جف بزوس بود . او بخاطر رابطه پنهانی اش با مدیر آمازون طی چند سال به بهترین مجری تلویزیونی مطرح و معروف شد .

لورن سانچز اوایل ژانویه سال 2019 بعد از رسوایی رابطه اش با جف بزوس ، از همسرش پاتریک ویتسل جدا شد . آنها سه فرزند دارند .

بیوگرافی جف بزوس ، مدیر آمازون ثروتمندترین فرد جهان و ماجرای طلاق او

پست اختصاصی آسمونی

ثبت نظر درباره «بیوگرافی لورن سانچز ، معشوقه جف بزوس ثروتمندترین فرد جهان»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید