فراخوان حمایت مالی برای ادامه درمان بهنام صفوی

فراخوان حمایت مالی برای ادامه درمان بهنام صفوی

به گزارش آسمونی:رضا فوادیان مدیربرنامه بهنام صفوی درباره موضوع حمایت مالی هنرمندان و حامیان مالی برای ادامه درمان بهنام صفوی در گفت و گو با «صبا» اظهار کرد: بیماری سرطان و تومور مغزی هزینه‌های سرسام‌آوری دارد که خانواده بهنام  تا به امروز تقبل کرده اند اما  در این شرایط  نیاز به حامیان مالی برای کمک به ادامه درمان بهنام صفوی دارند.

ما می‌دانیم که حامی مالی در جایی هزینه می‌کند که برگشت مالی داشته باشد اما این موضوعی است که برای هنرمند کشورمان بوجود آمده است و می‌خواهیم که با حامیان مالی به بهبود و سلامتی بهنام عزیز کمک کنیم.

وی در ادمه افزود: ما از هنرمندان و خواننده‌های عزیز کشورمان هم خواستیم تا کسانی که می‌توانند کنسرت برگزار کنند و عواید آن را به والدین بهنام واگذار کنند تا از این طریق بتوانیم کمکی کرده باشیم.

فوادیان از حمایت‌های مردم در این یک روز گفت: من خیلی خوشحالم که مردم بهنام را دوست دارندو به هر طریقی می‌خواهند کمک کنند چراکه  از دیروز که شاهین صمدپور با انتشار فیلمی در اینستاگرامش اطلاع رسانی کرد، بسیاری از مردم در حد توان حمایت خودشان را اعلام کردند اما والدین بهنام کمک‌های شخصی را نمی‌پذیرند.

وی در پایان از آخرین وضعیت بهنام صفوی گفت: وضعیت بهنام و سطح هوشیاری او از هفته گذشته تغییری نکرده است و با توکل به خدا امیدواریم هرچه زودتر بهبود یابد.

منبع: صبا

ثبت نظر درباره «فراخوان حمایت مالی برای ادامه درمان بهنام صفوی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید