نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای

نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای

عنوان: نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای

مجری : شرکت صنعت نمایش و همایش پرشین

محل برگزاری نمایشگاه : تهران - تهران - اتوبان چمران - محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

زمان برگزاری نمایشگاه : 14 الی 17 دی

معرفی نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای

نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای تهران از 14 الی 17 دی در شهر تهران کشور ایران برگزار می گردد.

پورتال آسمونی : نمایشگاه کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای تهران نقش مهمی در ارائه نوین ترین و جدیدترین کالاها، خدمات و تجهیزات فروشگاهی مخصوصا فروشگاه های زنجیره ای و سایر صنایع مرتبط به این حوزه را در منطقه ایفا می نماید.

نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات، تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای در فضایی بالغ بر 9 هزار متر مربع و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد. این نمایشگاه نسبت به دوره های قبل از نظر متراژ بیش از 50 درصد و از نظر تعداد مشارکت کننده ها، 30 درصد افزایش یافته است.

در این نمایشگاه علاوه بر شرکت های داخلی، شرکت ها و نمایندگی های برخی از کشورهای خارجی از جمله ترکیه، چین، کره جنوبی، تایوان ، اتریش ، ایتالیا و انگلیس نیز؛ نوین ترین و جدیدترین کالاها، خدمات و صنایع مرتبط به این حوزه را ارائه خواهند کرد.

امروزه یکی از ملزومات زندگی در شهرها بویژه شهرهای بزرگ و کلانشهرها، ایجاد مجمتع های تجاری و فروشگاه های زنجیره ای است تا شهروندان بتوانند در زمانی مناسب ،کالاها و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند و به این ترتیب ضمن کاهش میزان رفت و آمد ، میزان آلودگی هوا و مصرف سوخت و انرژی نیز کاهش می یابد و از طرفی کنترل مسائل بهداشتی و قیمتی نیز آسان تر می شود.

ثبت نظر درباره «نمایشگاه بین المللی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاههای زنجیره ای»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید