واردات تخم مرغ ترکیه‌ای در آینده نزدیک

واردات تخم مرغ ترکیه‌ای در آینده نزدیک

به گزارش آسمونی:رئیس اتحادیه مرغ، تخم مرغ و ماهی البرز با اشاره به نقش افزایش تقاضای شب یلدا در گرانی مرغ گفت: ستاد تنظیم بازار، قیمت 13 هزار و 700 تومان را برای هر کیلوگرم مرغ تصویب کرده است.

کاظم حاج محمدی افزود: قیمت مرغ و تخم مرغ در چند روز آینده با واردات تخم مرغ ترکیه‌ای و توزیع مرغ‌های منجمد کاهش پیدا خواهد کرد.

وی در خصوص علت گرانی  این اقلام  در چند روز اخیر گفت: این محصولات به دلیل تقاضای بالای خرید برای شب یلدا افزایش قیمت پیدا کرده بودند که ما از این پس با کاهش حجم خرید مردم امیدوار به کاهش قیمت‌ها هستیم.

رئیس اتحادیه مرغ تخم مرغ و ماهی البرز در خصوص قیمت تخم مرغ هم اظهار کرد: قیمت هرکیلو تخم مرغ وارداتی تنظیم بازار 13 هزار و 800 تومان مصوب ستاد تنظیم بازار  است و قیمت هرکیلو تخم مرغ داخلی 17 هزار و 500 تومان است که ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلو 17 هزار تومان را به تصویب رسانده است.

حاج محمدی ادامه داد: هم اکنون قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد 8 هزار و 900 تومان و قیمت هر کیلو گرم مرغ گرم 13 هزار 800 تومان است، ستاد تنظیم بازار قیمت مرغ گرم را 13 هزار و 700 تومان تصویب کرده که بر این اساس قیمت 100 تومان کاهش خواهد داشت.

منبع: ایسنا

ثبت نظر درباره «واردات تخم مرغ ترکیه‌ای در آینده نزدیک»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید