ساوتهمپتون 2 - 2 منچستر یونایتد ؛ همه چیز تنها در یک نیمه !

ساوتهمپتون 2 - 2 منچستر یونایتد ؛ همه چیز تنها در یک نیمه !
شب گذشته بازی دو تیم ساوتهمپتون و منچستر یونایتد برگزار شد که در نهایت دو تیم به نتیجه مساوی رضایت دادند . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم ساوتهمپتون و منچستر یونایتد شب گذشته در ورزشگاه سنت ماری برگزار شد که تمامی اتفاقات در نیمه اول بازی اتفاق افتاد .
نیمه اول
در همان دقایق ابتدایی بازی روی اشتباه دروازه بان ساوتهمپتون در دفع توپ ، رشفورد به توپ رسید و در یک رفت و برگشت توپ به لوکالو رسید ولی ضربه لوکاکو توسط دروازه بان ساوتهمپتون ، مک کارتی ، برگشت داده شد . گل اول بازی برای تیم ساوتهمپتون و در دقیقه 12 به ثمر رسید . حرکت انفرادی ردموند و عبور از سه بازیکن تیم منچستر یونایتد باعث شد تا آرمسترانگ بدون مدافع رها شود و توپ به او رسید و با یک ضربه دقیق توانست دروازه را باز کند . تنها  8 دقیقه بعد یک ضربه ایستگاهی از فاصله ای نزدیک برای تیم ساوتهمپتون بدست آمد و سدریک سوارز پشت توپ ایستاد و با یک ضربه فوق العاده توانست دروازه تیم منچستر یونایتد را به زیبایی هر چه تمام تر باز کند . بازی در نیمه اول بسیار جذاب دنبال می شد و گل ها یکی پس از دیگری پشت سر هم زده می شد و دروازه هر دو تیم در نیمه اول بازی فروریخت . در دقیقه 33 نوبت تیم منچستر یونایتد بود تا خودی نشان دهد و نتیجه بازی را برگرداند . روی یک ضد حمله پاس مارکوس رشفورد درون محوطه جریمه به لوکاکو رسید و این بازیکن توانست دروازه ساوتهمپتون را باز کند تا اختلاف به حداقل برسد . تنها 6 دقیقه بعد نتیجه بازی دوباره تغییر کرد و همه چیز به حالت اول خود برگشت . روی حرکت مارکوس رشفورد به داخل محوطه جریمه تیم ساوتهمپتون ، ارسال زمینی و عرضی این بازیکن به آندر هررا رسید و این بازیکن با ضربه رباح ماجری توانست به زیبایی دروازه تیم ساوتهمپتون را برای بار دوم باز کند .
نیمه دوم
نیمه دوم بازی بر خلاف نیمه اول جذابیت چندانی نداشت و دو تیم اهل ریسک کردن نبودند . در دقیقه 60 روی یک موقعیت خوب ، لوک شاو می توانست با یک والی دروازه ساوتهمپتون را باز کند ولی ضربه اش با اختلاف به بیرون رفت . در دقیقه 68 این باز نوبت پوگبا بود تا شانس خود را امتحان کند . ارسال ماتیچ به روی دروازه با استپ سینه پوگبا همراه شد و ضربه برگردان این بازیکن کم قدرت بود و در اختیار مک کارتی قرار گرفت . زیباترین و جدی ترین موقعیت در نیمه دوم در دقیقه 79 بوجود آمد ، ردموند روی ضد حمله تیم ساوتهمپتون به توپ رسید و با تیزهوشی دخیا را دید که بیش از حد لازم جلو آمده و سعی کرد با یک ضربه دقیق دروازه را باز کند که با واکنش استثنایی دخیا همراه شد و توپ به کرنر رفت . بازی در نهایت با همان نتیجه 2 بر 2 به پایان رسید تا تمامی اتفاقات این بازی در نیمه اول آن اتفاق بیافتد .   اختصاصی آسمونی     

ثبت نظر درباره «ساوتهمپتون 2 - 2 منچستر یونایتد ؛ همه چیز تنها در یک نیمه !»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید