اتلتیکو مادرید 1 - 1 بارسلونا ؛ تقسیم امتیازات در دقیقه نود !

اتلتیکو مادرید 1 - 1 بارسلونا ؛ تقسیم امتیازات در دقیقه نود !
شب گذشته بازی دو تیم اتلتیکو مادرید و بارسلونا در ورزشگاه متروپولیتانو برگزار شد و بازی با نتیچه مساوی به پایان رسید . به گزارش آسمونی ، بازی دو تیم بارسلونا و اتلتیکو مادرید شب گذشته در چارچوب رقابت های لالیگای اسپانیا برگزار شد که سهم هر یک از دو تیم تنها یک امتیاز بود .
نیمه اول
بازی در نیمه اول از جذابیت خاصی برخوردار نبود و حملات دو تیم به جز در چند موقعیت خطر آنچنانی بر روی دروازه ایجاد نمی کرد . اولین موقعیت نصفه و نیمه بازی برای تیم بارسلونا روی ضربه آزاد مسی در دقیقه 23 بوجود آمد که ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت و روی طاق دروازه فرود آمد تا اوبلاک بازی را از کنار دروازه آغاز کند . در دقیقه 43 تیم اتلتیکو مادرید روی اشتباه می رفت که صاحب برتری شود . ارسال گریزمان به روی دروازه در بین راه با تکل پیکه همراه شد که توپ پس از برخورد به پای پیکه تغییر جهت داد ولی این تیم خوش شانس بود که تراشتگن توانست توپ را در اختیار بگیرد . بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید تا دو تیم بخت خود را برای گل زنی در نیمه دوم امتحان کنند .
نیمه دوم
تیم اتلتیکو نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و می توانست در دقیقه 59 به گل برتری برسد . روی اشتباه آرتور در حرکت دادن توپ ، گریزمان توانست با تیزهوشی توپ را از او بگیرد و یک ضد حمله را ترتیب دهد ولی پاس کات بک این بازیکن درون محوطه جریمه تیم بارسلونا توسط مدافعین این تیم برگشت داده شد . در دقیقه 75 روی ارسال ضربه آزاد از سمت چپ بر روی دروازه بارسلونا ، توپ بعد از برخورد به سر ویدال به دست مدافع کناری برخورد کرد و بازیکنان اتلتیکو مادرید اعتقاد به پنالتی داشتند که داور مسابقه با استفاده از VAR پنالتی اعلام نکرد . گل اول بازی توسط دیگو کاستا و در دقیقه 77 زده شد . ارسال توپ به روی دروازه از روی نقطه کرنر از سمت راست توسط آنتوان گریزمان و ضربه سر دیگو کاستا حساب کار را برای شاگردان دیگو سیمئونه یک بر صفر کرد . بعد از به ثمر رسیدن گل اول ، یخ بازی آب شد و دو تیم برای گل زنی تلاش کردند . ضربات آزاد برای هر دو تیم بوجود آمد که ضربه لیونل مسی در دستان اوبلاک قرار گرفت و کاشته گریزمان از بالای دروازه به بیرون رفت . در دقیقه 89 گل تیم بارسلونا به ثمر رسید . پاس عرضی آلبا به مسی رسید و پاس مسی نیز در اختیار دمبله قرار داده شد و این بازیکن با یک ضربه دقیق از بین پاهای اوبلاک دروازه اتلتیکو را باز کرد . بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید .

ثبت نظر درباره «اتلتیکو مادرید 1 - 1 بارسلونا ؛ تقسیم امتیازات در دقیقه نود !»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید