دیدن فایل های مخفی در Windows 10

دیدن فایل های مخفی در Windows 10
قطعا در کامپیوتر شما فایل های مخفی زیادی وجود دارد که تعدادی از آن ها فایل های سیستمی می باشند که به طور پیشفرض مخفی هستند تا کامپیوتر از دست کاربران غیر حرفه ای در امان باشد زیرا این گونه فایل ها بسیار حساس هستند و ممکن است با کوچک ترین تغییر در این فایل ها آسیب جدی به سیستم وارد شود. در این پست از آسمونی راه های نمایش فایل های مخفی را با شما در میان میگذاریم امیدواریم که مورد استفاده شما قرار گیرد. برای نمایش فایل های مخفی در سیستم دو روش را به شما پیشنهاد می کنیم:

1- روش اول  :

  • در ابتدا کنترل پنل را باز کنید. ( منوی استارت را باز کنید و عبارت Control Panel را تایپ کنید و همانند عکس بالا روی آن کلیک کنید )
 
  • پس از باز کردن کنترل پنل بر روی گزینه ی File Explorer Options کلیک کنید.
 
  • سپس از قسمت بالا گزینه ی View را انتخاب کرده و طبق عکس بالا گزینه های مشخص شده را دقیقا به همین شکل پر کنید و در آخر روی گزینه ی Apply کلیک کنید. با این کار حالا شما می توانید فایل های مخفی موجود در سیستم را ببینید.
 

1- روش دوم :

  • ابتدا فایل اکسپلورر ( File Explorer ) را باز کنید سپس طبق عکس بالا بر روی قسمت View کلیک کنید پس از آن برروی Options در سمت راست کلیک کنید و در آخر گزینه ی change folder and search options را اتخاب کنید.
 
  • در ادامه همانند روش اول داخل بخش View گزینه ها را همانند تصویر پر کنید و روی گزینه ی Apply کلیک کنید.
در نظر داشته باشید فایل های سیستمی برای افزایش امنیت و پیشگیری از آسیب های جدی بصور مخفی قرار گرفته اند پس اگر اطلاعات کافی ندارید از ایجاد تغییر بپرهیزید.

مشکلات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذازید.

منبع: اختصاصی آسمونی    

نظرات 3


ثبت نظر درباره «دیدن فایل های مخفی در Windows 10»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید