اسامی نامزدهای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

اسامی نامزدهای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر

آسمونی : مراسم اعلام اسامی نامزدهای سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر با حضور «رسول صدرعاملی»، «فرشته طائرپور»، «محمدرضا فروتن»، «خسرو دهقان»، «حسن خجسته»، «کمال تبریزی» و «بهرام بدخشانی» در پردیس سینما گالری ملت برگزار شد.

اسامی نامزدهای سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر به شرح زیر است:

نامزدهای بهترین جلوه‌های بصری 1- بمب (محمد لطفعلی) 2- به وقت شام (سیدهادی اسلامی) 3- تنگه ابوقریب (حسن ایزدی، جواد مطوری، محمد برادران، محسن خیرآبادی) 4- چهارراه استانبول (فرید ناصر فصیحی) 5- سرو زیر آب (محمد خاکزاد) 6- لاتاری و ماهورا (سینا قویدل)

نامزدهای بهترین جلوه‌های ویژه میدانی 1- بمب (عباس شوقی) 2- به وقت شام (محسن روزبهانی) 3- تنگه ابوقریب (محسن روزبهانی) 4- سرو زیر آب (محسن روزبهانی) 5- ماهورا (حمید رسولیان)

نامزدهای بهترین چهره‌پردازی 1- تنگه ابوقریب (سعید ملکان) 2- چهارراه استانبول (عباس عباسی) 3- دارکوب (فاطمه کمالی، زهرا کمالی) 4- شعله‌ور (مهرداد میرکیانی) 5- کامیون (بابک اسکندری)

نامزدهای بهترین طراحی لباس 1- بمب (سارا خالدی‌زاده) 2- خجالت نکش (رعنا امینی) 3- سوء تفاهم (سارا سمیعی) 4- شعله‌ور (سوسن نوروزی) 5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مارال جیرانی)

نامزدهای بهترین طراحی صحنه 1- بمب (محسن شاه‌ابراهیمی) 2- تنگه ابوقریب (محمدرضا شجاعی) 3- دارکوب (آیدین ظریف) 4- سرو زیر آب (عباس بلوندی) 5- سوء تفاهم (کیوان مقدم)

نامزدهای بهترین صدابردار 1- بمب (ایرج شهزادی) 2- به وقت شام (طاهر پیشوایی) 3- تنگه ابوقریب (رشید دانشمند) 4- سوء تفاهم (مهران ملکوتی) 5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهران ملکوتی)

نامزدهای بهترین صداگذار 1- امپراطور جهنم (بهمن بنی‌اردلان) 2- به وقت شام (علیرضا علویان) 3- تنگه ابوقریب (امیرحسین قاسمی) 4- شعله‌ور (امین شریفی، بابک شکیبا) 5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (علیرضا علویان)

نامزدهای بهترین موسیقی متن 1- به وقت شام (کارن همایونفر) 2- بمب (النی کاریندرو) 3- تنگه ابوقریب (حامد ثابت) 4- دارکوب (بهزاد عبدی) 5- شعله‌ور (سهراب پورناظری) 6- عرق سرد (کارن همایونفر)

نامزدهای بهترین تدوین 1- به وقت شام (مهرداد خوشبخت) 2- دارکوب (فرامرز هوتهم) 3- عرق سرد (بهرام دهقانی، محمد نجاریان) 4- کامیون (مصطفی خرقه‌پوش) 5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (مهدی سعدی)

نامزدهای بهترین فیلمبرداری 1- بمب (محمود کلاری) 2- تنگه ابوقریب (حمید خضوعی ابیانه) 3- سرو زیر آب (علیرضا زرین‌دست) 4- عرق سرد (فرشاد محمدی) 5- مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده (پیمان شادمانفر)

نامزدهای بهترین نقش مکمل مرد 1- پژمان جمشیدی برای فیلم سوء تفاهم 2- جمشید هاشم‌پور برای فیلم دارکوب 3- سیامک انصاری برای فیلم بمب 4- فرهاد اصلانی برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده 5- مسعود کرامتی برای فیلم چهارراه استانبول 6- نوید پورفرج برای فیلم مغزهای کوچک‌ زنگ‌زده

نامزدهای بهترین نقش مکمل زن 1- سحر دولتشاهی برای فیلم‌های عرق سرد، چهارراه استانبول 2- لیلی رشیدی برای فیلم عرق سرد 3- نگار عابدی برای فیلم دارکوب 4- هدی زین‌العابدین برای فیلم‌ عرق سرد

نامزدهای بهترین نقش اول مرد 1- امیر جدیدی برای فیلم‌های تنگه ابوقریب، عرق سرد 2- امین حیایی برای فیلم شعله‌ور 3- بابک حمیدیان برای فیلم سرو زیر آب 4- رضا عطاران برای فیلم مصادره 5- سعید آقاخانی برای فیلم کامیون 6- نوید محمدزاده برای فیلم مغزهای کوچک زنگ‌زده

نامزدهای بهترین نقش اول زن 1- باران کوثری برای فیلم عرق سرد 2- سارا بهرامی برای فیلم دارکوب 3- شبنم مقدمی برای فیلم خجالت نکش 4- ماهور الوند برای فیلم چهارراه استانبول 5- مهناز افشار برای فیلم دارکوب 6- هانیه توسلی برای فیلم سوء تفاهم

نامزدهای بهترین فیلمنامه 1- بمب (پیمان معادی) 2- سرو زیر آب (محمدعلی باشه آهنگر، حامد باشه آهنگر) 3- شعله‌ور (هادی مقدم‌دوست، حمید نعمت‌اله) 4- کامیون (کامبوزیا پرتوی) 5- مغزهای کوچک زنگ‌زده (هومن سیدی)

نامزدهای بهترین کارگردانی 1- به وقت شام به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا 2- تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی 3- دارکوب به کارگردانی بهروز شعیبی 4- سرو زیر آب به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر 5- کامیون به کارگردانی کامبوزیا پرتوی 6- مغزهای کوچک زنگ‌زده به کارگردانی هومن سیدی

نامزدهای بهترین فیلم 1- بمب به تهیه‌کنندگی پیمان معادی و احسان رسول‌اف 2- به وقت شام به تهیه‌کنندگی محمد خزاعی 3- تنگه ابوقریب به تهیه‌کنندگی سعید ملکان 4- دارکوب به تهیه‌کنندگی سیدمحمود رضوی 5- سرو زیر آب به تهیه‌کنندگی سیدحامد حسینی 6- کامیون به تهیه‌کنندگی کامبوزیا پرتوی 7- مغزهای کوچک زنگ‌زده به تهیه‌کنندگی سعید سعدی

ثبت نظر درباره «اسامی نامزدهای سی و ششمین جشنواره فیلم فجر»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید