نام کاربری رونی در فیفا 18 آنلاین لو رفت!

نام کاربری رونی در فیفا 18 آنلاین لو رفت!
نام کاربری‌ای که ستاره سابق منچستریونایتد با آن بازی فیفا 18 را به صورت آنلاین بازی می‌کند، توسط یکی از نزدیکان او لو رفت. به گزارش آسمونی، وین رونی که علاقه زیادی به انجام بازی‌های رایانه‌ای به خصوص دو بازی «گیم آف ترونز» و «فیفا 18» دارد، برای اینکه ماهیت واقعی‌اش هنگام انجام این بازی‌ فیفا به صورت آنلاین مشخص نشود، از یک نام کاربری مستعار استفاده می‌کند و اکنون این نام کاربری لو رفته است. رونی که علاقه زیادی به کاراکتر جان اسنو، کاراکتر اصلی سریال گیم آف ترونز دارد، نام این شخصیت را به عنوان نام کاربری خود در بازی فیفا 18 انتخاب کرده است و به صورت مخفیانه و تصادفی رقبایش را انتخاب می‌کند. به این ترتیب بسیاری از کاربران بازی فیفا 18 بدون آنکه متوجه شده باشند با رکورددار گلزنی در تیم ملی انگلیس رقابت کرده‌اند. یک منبع نزدیک به رونی به سان گفت:
وین عاشق بازی فیفا به خصوص برابر دوستان قدیمی‌اش مانند وز براون است اما گاهی اوقات هم او رقبایش را به صورت تصادفی انتخاب می‌کند.
کیت هرینگتون، بازیگر بریتانیایی نقش جان اسنو هم جزو طرفداران رونی است و هنگامی که خبر بازگشت کاپیتان سابق شیاطین سرخ به اورتون منتشر شد، از هواداران آبی‌پوشان مرسی ساید خواست که با آغوش باز از او استقبال کنند. منبع: تسنیم

ثبت نظر درباره «نام کاربری رونی در فیفا 18 آنلاین لو رفت!»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید