منچستریونایتد - چلسی؛ ضیافت قدرت، میهمانی خاطره‌ها

منچستریونایتد - چلسی؛ ضیافت قدرت، میهمانی خاطره‌ها

به گزارش آسمونی، ژوزه مورینیو گفته برای بازی با چلسی احساس خاصی ندارد و در سوی مقابل، آنتونیو کونته به تمجید از سرمربی سابق تیم فعلی‌اش پرداخته و گفته شیاطین سرخ لایق قرار گرفتن در جمع 4 تیم برتر پایان فصل هستند.

اگر این خونسردی آقای خاص و این احترام کونته تا قبل از سوت آغاز داور بازی چلسی و لیورپول در ساعت 19:30 امشب (یکشنبه) ادامه داشته باشد و همان جا تمام شود، می‌توان امیدوار بود طرفین با بازگشت به حالت همیشه جنگی خودشان مثل همیشه رقابت هفته سی و سوم لیگ برتر انگلیس را جذاب کنند.

تسویه حساب؟

 آقای خاص انسان خوش‎‌حافظه‌ای است و حتما یادش مانده در آخرین بازی 2 تیم  در یکی از معدود دفعات دوران زندگی‌اش، مقابل جوسازی کونته و اعتراض او به خطاهای انجام شده روی ازار، کم آورد؛ پس امشب برای تسویه حساب در اولدترافورد حاضر خواهدشد؛ تسویه حسابی که در صورت به انجام رسیدن مطلوب، شیاطین سرخ را پس از چند سکته بیش از پیش به ارتقای رده پنجم و حضور در فصل آینده لیگ قهرمانان امیدوار می‌کند.

چلسی هم در صورت شکست دادن پرافتخارترین تیم انگلیس، 78 امتیازی شده و در 6 هفته بعدی تنها به 11 امتیاز برای قطعی کردن پنجمین قهرمانی در لیگ برتر و ششمین قهرمانی در تاریخ لیگ انگلیس نیاز خواهد داشت.

 غایبان بازی

جونز، اسمالینگ و ماتا کماکان مصدومان دور از میادین منچستریونایتد هستند و چلسی در این بازی کلیدی، همه بازیکنان خود را در اختیار دارد.

رویارویی‌های پیشین

در 176 بازی گذشته، منچستریونایتد 75 و چلسی 52 بار پیروز شده‌اند. حاصل 49 رقابت هم تساوی بود.

 نکات خاص

راب مادلی این بازی را سوت خواهد زد.

منچستریونایتد در 6 بازی قبلی شکست نخورده و به تعداد مساوی، برد و تساوی داشته است؛ 3 برد و 3 تساوی. در سوی مقابل چلسی 5  بازی از 6 رقابت قبلی را برده و فقط یک بار باخته است.

بهترین گلزنان هر 2 تیم، 17 گله هستند؛ دیه‌گو کاستا برای چلسی و زلاتان ابراهیموویچ برای منچستریونایتد.

 ترکیب احتمالی

منچستریونایتد: دخه‌آ، والنسیا، بیلی، روخو، دارمیان، پوگبا، هررا، لینگارد، مخیتاریان، راشفورد و زلاتان

چلسی: کورتوا، لوئیس، کیهیل، آزپلیکوئتا،کانته، آلونسو، موزس، ماتیچ، ازار، کاستا و پدرو

منبع: خبرگزاری تسنیم

ثبت نظر درباره «منچستریونایتد - چلسی؛ ضیافت قدرت، میهمانی خاطره‌ها»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید