خبرهای امروز از رامبد جوان ، همسر مرحوم حجازی ،تتلو و گلشیفته فراهانی

خبرهای امروز از رامبد جوان ، همسر مرحوم حجازی ،تتلو و گلشیفته فراهانی

1261717_212

در جمع استقلالی هایی که برای همدردی با خانواده نوروزی به مسجد امیرالمومنین رفتند بهناز شفیعی همسر اسطوره باشگاه استقلال هم حضور داشت.

براساس این گزارش بهناز شفیعی همراه خود تاج گل زیبایی هم به مسجد آورد و با همسر مرحوم هادی نوروزی دیدار کرد و به او دلداری داد.

همسران کاپیتان های فقید استقلال و پرسپولس برای لحظاتی در آغوش یکدیگر گریستند و همسر حجازی در جملاتی کوتاه گفت به خوبی حال شما را درک می کنم.

همچنین بازیکنان پرسپولیس به خوبی از همسر حجازی استقبال کردند.

منبع : مشرق نیوز

××××××××××××××××××××

4

«امیر تتلو» از خوانندگان زیرزمینی در ایران که در خبرها آمده بود توسط پلیس امنیت دستگیر شده، خبر بازداشت خود را تکذیب کرد.

به گزارش خبرنگار «موسیقی ایرانیان»، تتلو صبح امروز (چهاردهم مهرماه) با انتشار یادداشتی در صفحه اینستاگرام خود ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی، خبر بازداشت خود را تکذیب کرد و عنوان کرد این خبررسانی های کذب در جهت بدنام کردن عنوان نیروی انتظامی در فضای مجازی پخش شده است.

شایان ذکر است که روزهای گذشته حضور این خواننده در دادگاه انقلاب خبرساز شده بود و دیروز نیز روزنامه «ایران» خبر از بازداشت وی داده بود.

منبع : موسیقی ایرانیان

××××××××××××××××××××××

17864

 

 بعد از پایان رای‌گیری برنامه «خندوانه» و فینالیست شدن امیر مهدی ژوله در مسابقه «خنداننده برتر» برخی از کاربران اینستاگرام با هجوم به صفحه رامبد جوان، برنده شدن ژوله را نتیجه تقلب در رای گیری برنامه «خندوانه» عنوان کردند. اما رامبد جوان که می خواست به اینگونه حواشی پایان دهد با انتشار عکسی از آمار رای دهندگان این برنامه در اینستاگرام خود نوشت: « سلام رفقا،سیستم سامانه خودکاره و راس 48 ساعتی که بهش داده شده بسته شد. یادتون نره هم ژوله و هم مسعودی رو من در خندوانه معرفی کردم و جفتشون پدیده هایین که موفقیتشون رو مدیون حضورشون در خندوانه هستن و من به این موضوع افتخار می کنم و دم همشون هم گرم. یکی نیست تو دهن دوستان بی ادب فلفل بریزد؟؟! (با خنده) »
اما همین اظهارات از سوی جوان کافی بود که این بار دنبال کنندگان صفحه او، انتقاداتی را این به خود رامبد جوان و کلماتی که به کار برد وارد کنند. مخاطبان در محترمانه ترین حالت رامبد جوان را به غرور و تکبر متهم کردند. این حجم از انتقادات به گونه ای بود که رامبد جوان مجبور شد تنها بعد 30 دقیقه پس از پست اول، این بار با انتشار ویدیویی 15 ثانیه ای، در مورد استفاده از کلمه «مدیون» توضیحاتی را به مخاطبان خود ارائه کند. رامبد جوان در این ویدیوی کوتاه گفت: «وقتی می گویم «مدیون» یعنی امکان اینکه این جا بتوانند «استند آپ» را این جا تجربه بکنند، منظورم بود، وگرنه هر دو آقایان نویسنده اند و کارشون هم درست و درجه یک است.»
اما این توضیح تصویری ،هنوز هم برای دنبال کنندگان رامبد جوان قانع کننده نبوده است،چون همچنان بسیاری از مخاطبان بر موضع قبلی خود هستند و در خلال این کامنت‌ها، برخی از کاربران این برنامه را به تکراری شدن هم متهم کرده‌اند!

منبع : شهر خبر

××××××××××××××××××××××

عروسی کامبیز حسینی و گلشیفته فراهانی

این هم از عکس عروسی گلشیفته فراهانی بازیگر و کامبیز حسینی مجری

البته معلوم نیست که این هم شایعه است یا اینکه واقعیت دارد و شاید آنها فقط در یک مهمانی حضور داشته اند !

ثبت نظر درباره «خبرهای امروز از رامبد جوان ، همسر مرحوم حجازی ،تتلو و گلشیفته فراهانی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید