در هر دقیقه در اینترنت چه رخ می‌دهد؟

در هر دقیقه در اینترنت چه رخ می‌دهد؟

به گزارش آسمونی به نقل از سیتنا ، به‌عنوان یک کاربر معمول اینترنت ممکن است در روز، کارهایی را نظیر ارسال ایمیل به دیگران، گفتگو در برنامه‌های مسنجر، ارسال نظر در سایت‌ها و وبلاگ‌ها و خریدهای آنلاین را انجام دهید و یا نهایتا اگر بتوانید، به دیدن و شنیدن ویدیوها و موزیک‌های آنلاین بپردازید. اما به جز خودتان، آیا تا به‌حال به این موضوع فکر کرده‌اید که در هر دقیقه از زمانی که در اینترنت سپری می‌کنید، جه اتفاقات دیگری در حال رخ دادن است؟

تا کنون اینفوگرافیک‌های مختلفی در خصوص اتفافات در حال رخداد در اینترنت طی بازی‌های ساعتی و روزانه منتشر شده است. یکی از جدیدترین اینفوگرافیک‌های مربوط به این موضوع را روز گذشته، شرکت اینتل در صفحه گوگل پلاس خود منتشر کرده است که اطلاعات بسیار جالبی دارد.

طبق اطلاعات موجود در این اینفوگرافیک، در هر دقیقه 20 نفر قربانی حملات فیشینگ می‌شوند، 135 نفر گرفتار شبکه‌های بات‌نت می‌گردند، 47.000 اپلیکیشن دانلود می‌شود، 204 میلیون ایمیل ارسال می‌گردد، 6 مقاله جدید در ویکی‌پدیا به‌ثبت می‌رسد، 1.300 نفر به کاربران موبایل اضافه می‌شوند، آمازون 83 هزار دلار کالا به‌فروش می‌رساند، 100 اکانت جدید در لینک‌دین و 320 اکانت در توییتر ساخته می‌شود، 100.000 توییت در توییتر ارسال می‌گردد، 277.000 لاگین در فیسبوک به‌ثبت می‌رسد، 61.000 ساعت موزیک در پاندورا شنیده می‌شود، 20 میلیون عکس در فلیکر دیده و 3000 عکس جدید ارسال می‌شود، 2 میلیون جستجو در گوگل انجام می‌گیرد و نهایتا، 1.3 میلیون ویدیو در یوتیوب مشاهده و 30 ساعت ویدیو نیز در آن آپلود می‌گردد.

لازم به تکرار است که همه این اتفاقات تنها در یک دقیقه رخ می‌دهند و همه این آمار نشان‌دهنده سرعت سرسام‌آور تکنولوژی‌های رو به رشد موجود در اینترنت و وابستگی کاربران امروزی به آنان است.

شما در یک دقیقه از زمانی که در اینترنت سپری می‌کنید چه کارهایی را انجام می‌دهید؟

 

نظرات 3


ثبت نظر درباره «در هر دقیقه در اینترنت چه رخ می‌دهد؟»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید