ماجرای کشف جسد زنی در بیمارستان پایتخت

ماجرای کشف جسد زنی در بیمارستان پایتخت

the-story-of-the-discovery-of-the-body-of-a-woman-in-a-hospital-in-the-capital

1394/02/09

پلیس آگاهی پایتخت خبر کشف جسد یکی از پرسنل زن شاغل دریکی از بیمارستان‌های پایتخت را تایید؛ اما اعلام کرد که برابر بررسی‌های موجود هر نوع فرضیه جنایت در این پرونده مردود است.

به گزارش آسمونی به نقل از ایسنا، -مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت اعلام کرد: " ساعت 19 هفتم اردیبهشت ماه مرگ مشکوک در یکی از بیمارستان های شمال پایتخت در تهران به کلانتری 125 یوسف‌آباد اعلام شد که پس از حضور مأموران در محل مشخص شد که جسد یکی از کارکنان زن بیمارستان که تکنسین اتاق عمل بوده، در داخل سرویس بهداشتی رختکن پرسنل بانوان در طبقه پنجم کشف شده است.

پس از حضور عوامل کلانتری موضوع بلافاصله به اداره دهم پلیس آگاهی اعلام شد و قاضی کشیک نیز در محل حادثه، حاضر شده و تحقیقات درباره پرونده را آغاز کردند.

بر اساس گزارش پلیس، مشاهدات کارآگاهان حکایت از آن داشت، زنی 34 ساله که از پرسنل بخش بیهوشی اتاق عمل بیمارستان امام سجاد (ع) بود در سرویس بهداشتی رختکن بانوان جان خود را از دست داده است.

پرسنل بیمارستان نیز درباره جزییات این حادثه گفتند، ما منتظر متوفی در اتاق عمل بودیم که با تاخیر چند دقیقه ای وی مواجه شدیم و سپس در جستجوها برای پیدا کردنش وی را در سرویس بهداشتی یافتیم و با شکستن در سرویس بهداشتی توانستیم جسد او را بیرون آورده و به اتاق عمل ببریم که مشخص شد دقایقی پیش فوت کرده است.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران، در این حادثه هیچ گونه جنایتی رخ نداده و فرضیه قتل منتفی است، اما تحقیقات برای اطلاع از نحوه مرگ در دست انجام است.

نظرات 2


ثبت نظر درباره «ماجرای کشف جسد زنی در بیمارستان پایتخت»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید