ساخت وسایل تزئینی برای منزل

ساخت وسایل تزئینی برای منزل

همه ما تمایل داریم ساخت وسایل تزئینی را یاد بگیریم و داخل خانه و به راحتی آنچه را که می خواهیم بسازیم و از آن استفاده کنیم و چه بهتر که این وسایل تزئینی را با آنچه که داخل خانه داریم بسازیم. امروز تصمیم داریم در این مطلب آسمونی ساخت وسایل تزئینی را با بادکنک و کاموا به شما آموزش دهیم که برای تزئین منزل و به عنوان دکور میشود از آن استفاده های زیادی کرد. با این آموزش زیبا و متفاوت همراه ما باشید.

همینطور که برای شما توضیح دادیم امروز قراره ساخت وسایل تزئینی را با یک سری وسیله که داخل خانه داریم و به راحتی تهیه میشود انجام دهیم.

برای اینکار شما به چند تا بادکنک، مقداری چسب چوب و کاموا احتیاج دارید. اینکه از چه رنگ کاموا استفاده کنید بستگی به این دارد که بخواهید کجا از این وسیله تزئینی استفاده کنید.

سعی کنید رنگ کاموا رو متناسب با فضای اطراف و دکوراسیونش انتخاب کنید. ما در اینجا از کاموای چند رنگ استفاده میکنیم که در مکان های مختلف از آن استفاده میشود. ضخامت کاموا هم کاملا سلیقه اییه، البته کامواهایی با ضخامت متوسط مناسب ترند.

خب اگه وسایل مورد نیاز را آماده کردید ساخت وسایل تزئینی را با هم شروع کنیم.

برای شروع کار بادکنک ها را باد کنید و با نخ محکم ببندید.

حالا چسب چوب را با کمی آب رقیق کنید تا به راحتی از آن استفاده کنیم.

چسب چوب رو با قلمو روی سطح بادکنک تا نیمه بزنید و بلافاصله کاموا را از مرکز بادکنک مطابق شکل کنار هم بپیچید تا به نیمه بادکنک برسید.

کاموا را قطع کنید و بادکنک را کنار بذارید تا چسب چوب کاملا خشک شود و وسایل تزئینی آماده شود.

 تو این مرحله از ساخت وسایل تزئینی بعد از اینکه چسب کاملا خشک شد با ترکاندن بادکنک و برداشتن تکه های اضافه آن، کاردستی و هنری را به اتمام برسونید.

حالا از کمی کاموای طرح دار و یا نخ قیطان و همینطور مهره های مختلف استفاده کنید و از وسیله ایی که ساختید به عنوان آویز تزئینی برای منزل تون استفاده کنید.

خب ساخت وسایل تزئینی ما به پایان رسید، امیدواریم پسندیده باشید و آن را تهیه کنید و در مکانهای مختلف و به شکل های گوناگون از این وسیله تزئینی زیبا استفاده کنید.

نظرات 1


ثبت نظر درباره «ساخت وسایل تزئینی برای منزل»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید