نکاتی برای نحوه چیدمان انواع میز

نکاتی برای نحوه چیدمان انواع میز

 

 شاید هیچ گاه ما به گلدانی كه روی میز قرار میدهیم دقت نكنیم اما مطمئن باشید شخصی كه وارد خانه می شود، بویژه برای اولین بار، جزئیات زیادی را می‌بیند و این نكات كوچك هم در نظرش با اهمیت جلوه می‌كند. اگر می خواهید نمای منزلتان زیبا و چشم نواز به نظر رسد، بهتر است از نكات ریز و كوچك غافل نشوید و با این مطلب آسمونی همراه باشید.

  میز تلوزیون

 به کار بردن مدل میز تلویزیون لوکس و مدرن در دکوراسیون داخلی خانه طرفداران بسیاری دارد. امروزه با گسترش استفاده از ال سی دی و ال ای دی در تمام خانه های ایرانی، نیاز به وجود طراحی های متفاوت برای میز تلویزیون فراگیر شده است .
برای انتخاب مدل میز تلویزیون در خانه خود به ابعاد و رنگ بندی ها توجه زیادی نمایید. به یاد داشته باشید که همیشه تلویزیون در خانه شما روشن و یا خاموش نیست و با روشن و خاموش شدن تلویزیون نمای آن دارای تغییرات زیادی می شود. پس ضمن توجه به طرح و مدل میز تلویزیون به رنگ بندی دکوراسیون محیط اطراف میز تلویزیون و رنگ و ابعاد تلویزیون توجه نمایید. در ادامه چند مدل میز تلویزیون مدرن و جذاب را به همراه چیدمان آن در منزل مشاهده می نماییم.

نکاتی برای نحوه چیدمان انواع میز  نکاتی برای نحوه چیدمان انواع میز  نکاتی برای نحوه چیدمان انواع میز  table-decoration (4)  table-decoration (5)  table-decoration (6)  table-decoration (7)  table-decoration (8)  table-decoration (9) 

  میز نهارخوری

وجود میز اپن در سطح کابینت آشپزخانه ها هم باعث نشده تا میز ناهارخوری از دکوراسیون خیلی از منازل حذف شود. شاید مهمترین دلیلش این باشد که خانواده ها میز اپن را برای سرو غذای مهمانان اصلا مناسب نمی دانند و اعتقاد دارند که رسمیت و پرستیجی که میز ناهار خوری دارد اصلا با میز اپن قابل مقایسه نیست. تنوع مدل های میز نهارخوری نیز خریداران را وسوسه می کند که حتی در خانه های نقلی خود نیز جایی برای این محصول تزئینی و بسیار کاربردی دست و پا کنند.

table-decoration (10)  table-decoration (11)  table-decoration (12)  table-decoration (13)  table-decoration (14)  table-decoration (15)  table-decoration (16)  table-decoration (17) 

  میز جلو مبلی

میز جلو مبلی تکمیل کننده زیبایی مبلمان اتاق نشینمن خانه شماست.بعد از خرید یک دست مبل شیک و جدید دغدغه های انتخاب و خرید میز جلومبلی مناسب آغاز می شود. از آنجایی که هر میز جلو مبلی مناسب خانه و مبلمان شما نیست پس باید در نظر گرفتن اصول انتخاب این میزهای پرکاربرد، یک میز جلو مبلی شیک خریداری کنید.

table-decoration (18)  table-decoration (19)  table-decoration (20)  table-decoration (21)  table-decoration (22)  table-decoration (23)  table-decoration (24)  table-decoration (25) 

 

 

  میز آشپزخانه

میزهای آشپزخانه، كوچك یا بزرگ، بیشتر به كابینت هایی شباهت دارد كه وسایل اضافی را روی آنها قرار میدهیم و با همین كار به ظاهر ساده نظم و ظاهر آشپزخانه خود را به هم می زنیم.

برای جلوگیری از این وضعیت بهتر است میز آشپزخانه هم مثل سایر میزها تمیز و مرتب باشد و برای تزیین آن فقط از وسایل بسیار كوچكی استفاده شود. برای مثال نمكدان های تزیینی و یا ظروف مخصوص دستمال سفره می تواند گزینه مناسبی برای تزیین میز آشپزخانه باشد.

table-decoration (26)  table-decoration (27)  table-decoration (28)  table-decoration (29)  table-decoration (30)  table-decoration (31)  table-decoration (32)  table-decoration (33) 

ثبت نظر درباره «نکاتی برای نحوه چیدمان انواع میز»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید