استقبال از غرفه شهر سلامت سیب در کنگره قلب و عروق

استقبال از غرفه شهر سلامت سیب در کنگره قلب و عروق

1393/07/03

اساتید،پزشکان و شرکت کنندگان در شانزدهمین کنگره بیماری های قلب و عروق ضمن بازدید از غرفه شهر سلامت سیب، با بخش های مختلف و کاربری های گوناگون این پروژه ملی آشنا شدند.

به گزارش آسمونی شانزدهمین کنگره بیماری های قلب و عروق با حضور استادان،متخصصان،پزشکان، نمایندگان مختلف جامعه پزشکی و اصحاب رسانه، شماری از پزشکان خارجی و خانم دکتر ابتکار معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در مرکز همایش های بین المللی رازی برگزار گردید.

پزشکان متخصص و شرکت کنندگان در کنگره با حضور در غرفه شهر سلامت سیب درباره چگونگی مشارکت و همکاری با این پروژه ملی و نیز خدمات و امکانات پیش بینی شده در کلینیک درمانی کوهستانی سیب سوالاتی را مطرح و پاسخ های لازم را دریافت کردند.

شهر سلامت سیب نخستین کلینیک درمانی کوهستانی کشور است که در حد فاصل اتوبان دماوند به فیروزکوه و در منطقه ای مرتفع و جذاب با چشم انداز سد نم رود قرار گرفته و طی یک برنامه زمان بندی شده اجرای این پروژه عظیم آغاز خواهد شد.

مدیران و کارشناسانی که در زمینه تجهیزات پزشکی و تولید داروهای مختلف فعالیت می کنند ضمن ابراز خرسندی از اجرای این پروژه جذاب و منحصر به فرد برای هرگونه همکاری، سرمایه گذاری و مشارکت مادی و معنوی در این پروژه بزرگ ملی اعلام آمادگی کردند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد کلینک کوهستانی سیب، آب و هوای پاک و محیط سالم و آرام بخش می باشد که شرایطی مناسب برای درمان بیماران مختلف و بهبود وضعیت روحی و جسمی آنها ایجاد خواهد کرد.
شهر سلامت سیب بخشی از پروژه عظیم دهکده سیب است که در سه سایت شامل دهکده هیجانی می باشد.

ضمن این که این دو سایت عظیم با تله کابین به طول 9 کیلومتر به شهر سلامت سیب متصل خواهد شد که این تله کابین تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
شهر سلامت سیب بجز بیمارستان و کلینیک کوهستانی، یک مرکز همایش های بین المللی، رستوران ملل، کمپین تیم های ورزشی، حیات وحش و دهکده اقامتی و ویلایی در دسترس هموطنان عزیز قرار خواهد گرفت.

ثبت نظر درباره «استقبال از غرفه شهر سلامت سیب در کنگره قلب و عروق»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید