گلشیفته فراهانی رسما شهروند فرانسه شد

گلشیفته فراهانی رسما شهروند فرانسه شد

در مرداد سال 1387، خبر ممنوع‌ الخروج شدن گلشیفته فراهانی جنجال بسیاری به پا کرده بود و در همان سال گلشیفته ایران را برای همیشه ترک کرد. او چندی پیش با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که پس از از گذشت 12 سال از ترک ایران، رسما شهروند فرانسه شده است و از هوادانش بابت حمایتشان سپاسگزاری کرده است. خروج گلشیفته فراهانی از کشور و حضور او در فرش قرمز فیلم هالیوودی دیگر راهی برای بازگشت این بازیگر به وطن باقی نگذااشت و او در حال حاضر ساکن کشور فرانسه می باشد.

به گزارش آسمونی، گلشیفته فراهانی در صفحه اینستاگرامش نوشته است: تابستان 1387 از آشیانه پرواز کردم و 12 سال بعد بر زمین نشستم. از تمامى کسانى که همراه من بودند، حتى براى مدتى کوتاه، سپاسگذارم. بدون شما رسیدن ممکن نبود. گلشیفته فراهانی سال 1387 از ایران مهاجرت کرد و اکنون در کشور فرانسه زندگی می‌کند. فراهانی در این سال ها آثار درخشانی را از خود در سینمای جهان به جا گذاشته است و با بازیگرانی نظیر لئوناردو دی‌کاپریو و کریس همسورث همبازی بوده است. از جمله این کار ها می توان به "استخراج"، "سنگ صبور"، "دزدان دریایی کارائیب"، "دختران آفتاب"، "آواز عقرب‌ها" و "یک مشت دروغ" اشاره کرد. چندی پیش بهزاد فراهانی، پدر گلشیفته، در برنامه ی «دورهمی» مهران مدیری حضور یافت و در گفتگوی خود درباره ی فرزندانش به گلشیفته اشاره ایی نکرد. این امر واکنش کاربران فضای مجازی را در پی داشت.

گلشیفته فراهانی در ایران نیز در آثاری نظیر "میم مثل مادر"، "سنتوری"، "گیس بریده" و "درباره الی" ایفای نقش کرده است. همچنین او به جز بازیگری در خوانندگی و نوازندگی (هنگ درام و پیانو) نیز فعالیت دارد.

 

 

ثبت نظر درباره «گلشیفته فراهانی رسما شهروند فرانسه شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید