هشدار سازمان بهداشت جهانی : افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کشورهای مختلف جهان

هشدار سازمان بهداشت جهانی : افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کشورهای مختلف جهان
افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کشورهای مختلف جهان - Increasing the number of corona patients in different countries of the world افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کشورهای مختلف جهان - Increasing the number of corona patients in different countries of the world

به گزارش آسمونی : بر اساس گزارش سازمان جهانی بهداشت بر اثر شیوع کرونا در جهان تاکنون 13 میلیون و 236 هزار و 252 نفر به این ویروس مبتلا شده‌اند که از این تعداد 575 هزار و 540 نفر جان خود را از دست داده‌اند و 7 میلیون و 696 هزار و 551 نفر نیز بهبود یافته‌اند.

آمریکا، برزیل، هند، روسیه، پرو، شیلی، مکزیک، اسپانیا، انگلیس، آفریقای جنوبی در رده‌های اول تا دهم کشور‌های آلوده به ویروس کرونا هستند.

تدروس آدهانوم، رئیس سازمان جهانی بهداشت روز دوشنبه طی اظهاراتی خاطرنشان کرد که اکثر کشورها در مسیر اشتباهی در مبارزه با ویروس کرونا گام بر می‌دارند.

رئیس سازمان جهانی بهداشت هشدار داده که اگر کشور‌ها به اصول اولیه اقدامات پیشگیرانه عمل نکنند، بحران ویروس کرونا می‌تواند «بدتر و بدتر» هم بشود.

پایگاه اطلاع‌رسانی worldometers، مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا را 3 میلیون و 479 هزار و 483 مورد و مجموع قربانیان آن را در این کشور، 138 هزار و 247 نفر گزارش کرده است.

ثبت نظر درباره «هشدار سازمان بهداشت جهانی : افزایش شمار مبتلایان به کرونا در کشورهای مختلف جهان»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید