معضلات بسته بندی اثاثیه منزل وراه حل آن

معضلات بسته بندی اثاثیه منزل وراه حل آن
دغدغه های شما در بسته بندی اثاثیه منزل چیست؟ افراد احساس می کنند که سالم جابه جا کردن وسایل در اسباب کشی تمام ماجرا است. در حالی که این تنها یک بخش از بسته بندی اثاثیه منزل است. بسیاری از افرادی که با ما تماس میگیرند، در مورد دقیقه ی نود اسباب کشی خود صحبت می کنند. زمانی که تمام وسایل خود را به درستی و با دقت جابه جا کرده اند اما در مقصد در هنگام خارج کردن آنها دچار مشکل شده اند. برای همین نیروهای متخصص ما در اسباب کشی به دنبال انجام صفر تا صد کار اسباب کشی به بهترین شیوه ممکن هستند.  

بسته بندی اثاثیه منزل

سه مرحله ی خیلی حساس در بسته بندی اثاثیه منزل وجود دارد که باید حتما به آن دقت داشته باشید:
 1. جمع کردن و در داخل کارتن اسباب کشی گذاشتن
 2. حمل کردن و جابه جا کردن
 3. خالی کردن اثاثیه از داخل کارتن ها
برای همین است که بسیاری از شرکت های خدماتی به طور تخصصی به این مسئله پرداخته اند. امروزه با تورم زیاد و گرانی بالای تمام محصولات، سلامت بسته بندی و اسباب کشی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. ارزشمندترین وسیله امکان دارد در جریان اسباب کشی صدمه ببیند و یا گم شود. اما چکار باید کرد تا با این موارد مواجه نشوید؟

چرا باید بسته بندی اثاثیه منزل خود را به شرکت های اسباب کشی بسپارید؟

 1. کمبود وقت افراد خانه: در بسیاری از موارد زوجین هر دو شاغل هستند و وقت برای اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل ندارند. در این صورت بهره بردن از خدمات بسته بندی شرکت ها بهترین گزینه برای این افراد است.
 2. کم شدن نگرانی: حتما تجربه کرده اید، از لحظه ای که شروع به بسته بندی اثاثیه منزل می کنید، تا پایان آن دلهره و نگرانی دارید. باید حواستان به همه چیز باشد و لحظه ای اغفال نشوید. بهره بردن از خدمات بسته بندی و اثاث کشی ایزی پک این نگرانی و استرس را برای شما مهار کرده است. تمام کارها را نیروی کاربلد و متخصص انجام می دهند. جای هیچ نگرانی وجود ندارد.
 3. کم شدن خسارت های ناشی از اسباب کشی: نسبت به حالت های عادی خسارت های وارده به اسباب ها در بسته بندی اثاثیه منزل ایزی پک به کمترین حالت خود می رسد.
 4. پول کمتری پرداخت خواهید کرد: گاه خودتان شروع به اسباب کشی می کنید، تا به خود می آیید هزینه های زیادی را برای کارهای مختلف از خرید کارتن گرفته تا نیروی جابه جا کردن صرف کرده اید. حال اکر تمام اینها را به یک گروه خاص بپردازید، هزینه های آن به مراتب کمتر خواهد شد.
 5. به کار برد اصول مناسب بسته بندی در کار: بله! بسته بندی اثاثیه منزل اصول خاص خود را دارد. تمام وسایل بسته به جنس و نوع باید تفکیک شوند و در جعبه های مناسب گذاشته شوند.
 6. اسباب کشی راحت: این برای شما بسیار آسان تمام می شود. تمام کارها را به یک گروه می سپارید و خود پای روی پا می گذارید.

نحوه بسته بندی اثاثیه منزل

چگونه اسباب کشی کنیم؟ 

روز به روز بر اهمیت اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل افزوده می شود. برای همین شرکت های مختلف در حال رقابت کردن با همدیگر هستند. اما در این میان ایزی پک با تکیه بر راحتی کاربران و تحویل کار در کمترین زمان همواره نظر مشتری های خود را جلب کرده است. از مهمترین مراحل برای هر اسباب کشی، مرحله ی بسته بندی اثاثیه است. تمام وسایل را در گوشه ای بچینید، باید ساعت ها فکر کنید تا بتوانید آنها را مناسب بسته بندی کنید. هرچه تعداد وسیله ها بیشتر باشد، سردرگمی شما نیز بیشتر خواهد شد. برای همین شرکت های خدمات اسباب کشی با داشتن سابقه ی طولانی در انتقال اسباب از جاهای مختلف و در حجم های مختلف کار را آسان تر کرده است.

کدام کارتن اسباب کشی را انتخاب کنیم؟

خیلی مهم است اینکه کدام کارتن برای اسباب کشی انتخاب می کنید. کارتن های مناسب ویژگی های خاص خود را دارند و باید حتما در طول مدت اسباب کشی دوام و مقاومت خود را از دست ندهند. بهتر است در بسته بندی اثاثیه به موارد زیر حتما دقت داشته باشید:
 1. از کارتن های چندلایه که جنس آنها روغنی و مرغوب است استفاده کنید.
 2. هر کدام از کارتن ها باید لبل یا برچسب راهنما داشته باشند، که بدانید محتویات آنها چیست.
 3. پوشش و کاور ضد ضربه مخصوصا برای اثاثیه شکستنی و مهم حیاتی است.
 4. طناب که در صورت نیاز از آن استفاده کرد.
 5. چسب های نواری
 6. روزنامه باطله برای پیچیدن اشیای مختلف
 7. فوم ضربه گیر برای استحکام بیشتر بسته بندی اثاثیه مخصوصا اگر راه دور باشد یا حمل و نقل وسایل باشد.
کارتن اسباب کشی در اندازه های مختلف برای اثاثیه مختلف به کار می رود. کارتن های بزرگ را برای اثاثیه بزرگ مانند قابلمه، تابلوها و ... به کار می برند. از کارتن های کوچکتر برای وسایل ریز مانند ساعت، لیوان و ... و از کارتن های مربعی 30*30*30 برای بسته بندی کتاب استفاده می شود. ابعاد مختلف کارتن اسباب کشی در بازار موجود است و بر حسب نوع نیاز و نوع اسباب کشی شما، انواع مختلف آن تهیه می شود. توصیه ی ما این است که از کارتن های بزرگ برای چیدن بسیاری از وسایل و جا دادن آنها استفاده نکنید. این کار سبب می شود که اشیایی که در ته کارتن اسباب کشی گذاشته اید تحت فشار باشند و این احتمال آسیب دیدن آنها را بالا می برد.

اسباب کشی بدون استرس

اسباب کشی آسان نیست

نمی توان گفت که کار بسته بندی اثاثیه منزل و اسباب کشی آسان است. چون فاکتورهای زیادی وجود دارد که در طول انجام اسباب کشی باید به آنجا توجه داشت. از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 1. اسباب کشی نباید زیاد طول بکشد: بسیاری از مشتری های ما می خواهند در کوتاه ترین زمان ممکن کار اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل شان را انجام دهند. این مساله مقداری کار را سخت می کند.
 2. تمام وسایل بایستی در طول اسباب کشی کوچکترین صدمه و آسیبی به آنها وارد نشود. این نشان از دقت بالای کار دارد. برای همین تیم ایزی پک بسیار روی این مسئله حساس هستند.
 3. نوع بسته بندی اثاثیه منزل باید به دقت انجام شود و وسایل مختلف در دسته بندی های مخصوص تفکیک شوند و در کارتن های مناسب جاسازی شوند.
 4. در کنار وسایل کوچک، وسایل بزرگتر مانند یخچال، تلویزیون، میزها، مبلمان و ... را نیز باید با دقت و نیروی کار کافی جابه جا کرد.
کدامیک از موارد بالا آسان هستند؟ قطعا هیچ کدام. اما ما این کار را آسان کرده ایم. توصیه ی ما این است که اگر می خواهید اسباب کشی کنید و تجربه ی اولتان است و یا خاطره های تلخی از اسباب کشی دارید، با کارشناسان ما تماس بگیرید و مشاوره های ما را دریافت کنید.

کارت برای ارسال وسایل منزل به خارج از کشور

دقت داشته باشید که برای اسباب کشی به بیرون از کشور باید از کارتن فریت استفاده کنید.کارتن های محکمی که برای اثاث کشی به خارج از کشور استفاده میشوند.برای تهیه کارتن فریت اینجا را کلیک کنید. چرا ایزی پک را انتخاب کنیم؟ ایزی پک در طول مرحله بسته بندی اثاثیه منزل تا حمل و نقل و درآوردن و چیدن آنها با شما خواهد بود. تمام مراحل به صورت تخصصی با سابقه کار بالا صورت می گیرد. کارتن های مرغوب با خصوصیات استاندارد برای اسباب کشی به کار می رود و مناسب ترین هزینه ها برای شما در نظر گرفته خواهد شد. در کنار اینها در کمترین زمان ممکن و با بیشتری کیفیت کار اسباب کشی خود را انجام خواهید داد. اگر به دنبال یک اسباب کشی راحت و کم هزینه هستید همین الان با ما تماس بگیرید.  

ثبت نظر درباره «معضلات بسته بندی اثاثیه منزل وراه حل آن»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید