ترامپ دستور حمله سایبری به روسیه در سال 2018 را تایید کرد

ترامپ دستور حمله سایبری به روسیه در سال 2018 را تایید کرد
ترامپ دستور حمله سایبری به روسیه در سال 2018 را تایید کرد - Trump confirms US conducted cyberattack against Russia in 2018 ترامپ دستور حمله سایبری به روسیه در سال 2018 را تایید کرد - Trump confirms US conducted cyberattack against Russia in 2018

به گزارش آسمونی : به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد در سال 2018 دستور حمله سایبری به آژانس تحقیقات اینترنتی روسیه را صادر کرده است.

رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه‌ای با روزنامه واشنگتن پست در خصوص حمله سایبری سال 2018 گفت: درست است من دستور این حمله را دادم.

ترامپ بار دیگر تاکید کرد که هیچ کس به اندازه او نسبت به روسیه سختگیرتر نبوده است. وی به واشنگتن پست گفت: (باراک اوباما) قبل از انتخابات می‌دانست که روسیه در حال توطئه است. یا به او گفته شد. اما او هیچکار نکرد؛ و دلیلی که او هیچ اقدامی نکرد این بود که او تصور می‌کرد (هیلاری کلینتون) در حال پیروزی در انتخابات است، زیرا نظرسنجی‌های جعلی را خوانده بود.

ادعای ترامپ درباره مداخله روسیه در انتخابات پیشین آمریکا در حالی بار دیگر عنوان شد که در 18 آوریل سال 2019 وزارت دادگستری آمریکا گزارش نهایی رابرت مولر، بازرس ویژه تحقیقات در پرونده مداخله مسکو در انتخابات 2016 را منتشر کرد. بر اساس این تحقیقات هیچگونه تبانی میان روسیه و کارزار انتخاباتی ترامپ یافت نشد. روسیه بار‌ها و بار‌ها این اتهامات را رد کرده و تاکید دارد هیچگاه در امور داخلی آمریکا مداخله نکرده است.

آژانس تحقیقات اینترنتی روسیه از سوی آمریکا به مداخله ادعایی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 متهم بوده است

ثبت نظر درباره «ترامپ دستور حمله سایبری به روسیه در سال 2018 را تایید کرد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید