ازدواج مجدد پیمان قاسم خانی واقعیت دارد؟ + بیوگرافی و عکس

ازدواج مجدد پیمان قاسم خانی واقعیت دارد؟ + بیوگرافی و عکس

پیمان قاسم خانی-peyman ghasemkhani پیمان قاسم خانی-peyman ghasemkhani

یکی از بازیگران و فیلمنامه نویس های معروف، پیمان قاسم خانی است. همسر سابق او بهاره رهنما است. طلاق این زوج هنرمند مدتی سوژه رسانه ها شده بود.

تصاویری از ازدواج مجدد پیمان قاسم خانی منتشر شد و عده ای این ازدواج را تبریک گفتند. اما به طور رسمی این خبر از سوی خودش تایید نشد. 

اما تصاویر مختلفی که از زنی در کنار پیمان قاسم خانی منتشر شد، مربوط به سال ها قبل در یک مراسم رسمی است.

پس از چند هفته این خانم مورد نظر گفت که این ازدواج صحت ندارد.

بیوگرافی پیمان قاسم خانی بیوگرافی پیمان قاسم خانی پیمان قاسم‌خانی 30 دی 1344 در تهران به دنیا آمد. وی فیلمنامه‌نویس، کارگردان و بازیگر است. او با نویسندگی فیلم‌هایی نظیر مارمولک، سن پطرزبورگ، ورود آقایان ممنوع، و سریال‌های پاورچین و شب‌های برره، یکی از محبوب‌ترین و برجسته‌ترین نویسندگان ژانر کمدی در دو دهه اخیر در ایران است.

قاسم‌خانی که در دانشکده اهواز آمار انفورماتیک خوانده‌است در سال 1370 به مرکز آموزش فیلمسازی باغ فردوس رفت و اولین دوره فیلمنامه‌نویسی را در این مرکز زیر نظر سیف الله داد گذراند وی همچنین مدت کوتاهی را در کلاس آموزشی بهرام بیضایی گذارنده است. از جمله فیلمنامه‌های او: من زمین را دوست دارم، بوی خوش زندگی (بازنویسی)، نان و عشق و موتور هزار (بر اساس کتاب شوهر مدرسه ای اثر جووانی گوارسکی بدون ذکر در فیلم) است که برای ابوالحسن داوودی و فیلمنامه «هتل» را نیز برای مرضیه برومند نوشته‌است. قاسم خانی برای نوشتن فیلمنامه دختری با کفش‌های کتانی جایزه بهترین فیلمنامه‌نویسی را از خانه سینما دریافت کرد و بعد سناریو و سرپرست نویسندگی سریال پاورچین را بعهده گرفت. فیلم کوتاهی نیز به نام «هزارپا» با بازی بهاره رهنما، مهران مدیری، سروش صحت و پگاه آهنگرانی ساخت. همچنین سریال‌های خانه ما (مسعود کرامتی) و گالری 9 (غلامرضا رمضانی) را نوشته ‌است. وی برای فیلمنامه فیلم مارمولک سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه را از جشنواره فیلم فجر دریافت کرده است. پیمان قاسم‌خانی در بیشتر سریال های مهران مدیری به عنوان طراح فیلمنامه و سرپرست نویسندگان حضور داشته است. او در سال 97 پس از 11 سال، در سریال هیولا دوباره با مهران مدیری همکاری کرد. ازدواج پیمان قاسم خانی ازدواج پیمان قاسم خانی همسر سابق پیمان قاسم خانی، بهاره رهنما است. آنها به دلیل مشکلات شخصی در سال 1394 از یکدیگر جدا شدند. این زوج هنرمند دختری به نام پریا دارند. بهاره رهنما با امیر خسرو عباسی کارآفرین و صاحب برند لوازم آرایشی و بهداشتی ازدواج کرده است. اوایل تیر ماه 99 هم تصاویری از پیمان قاسمخانی و میترا ابراهیمی روانشناس منتشر شد که گفته شد آنها ازدواج کرده اند. پیمان قاسم خانی و برادرش مهراب پیمان قاسم خانی و برادرش مهراب مهراب قاسم خانی هم که فیلمنامه نویس است برادر پیمان است. همسر وی شقایق دهقان بازیگر است که گفته شده آنها هم از یکدیگر جدا شده اند. آنها پسری به نام نویان دارند.

ثبت نظر درباره «ازدواج مجدد پیمان قاسم خانی واقعیت دارد؟ + بیوگرافی و عکس»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید