چرا اثاث کشی و باربری در تهران نیاز به تخصص داره؟

چرا اثاث کشی و باربری در تهران نیاز به تخصص داره؟

باربری تهران

تهران یه شهر شلوغه که اگه بخواین اثاث کشی در تهران رو انجام بدین با مشکلات زیادی روبه رو میشین. حمل اثاثیه سنگین منزل اونم در این همه شلوغی کار آسونی نیست. مخصوصا اگه در آبارتمان هم زندگی میکنین که اسباب کشی بسیار مشکل تره. حمل غیراصولی لوازم سنگین منزل مانند یخچال سایدبای ساید در میان راه بله های ساختمون ممکنه خسارت های زیادی رو براتون به همراه بیاره. به همین دلیل باید یه شرکت متخصص باربری رو برای این کار انتخاب کنید. در ادامه با ما باشید تا نکات اسباب کشی و انتخاب یه باربری معتبر در تهران رو به شما معرفی کنیم.

نکات اسباب کشی

بسته بندی اثاث کشی

برای اثاث کشی موفق ابتدا باید یک بسته بندی اثاثیه اصولی انجام دهید. باربری تهران با استفاده از کارتن های محکم و ضدضربه ساک مخصوص اثاث کشی و سلفون و ناسلون حبابدار اسباب و لوازم منزل شما رو به بهترین شکل ممکن بسته بندی میکند تا در حین حمل و جابه جایی اثاثیه نگرانی از بابت شکستن اثاثیه خود نداشته باشید. در باربری تهران از لوازم زیر برای بسته بندی اثاثیه استفاده میشود. کارتن های محکم و چندلایه بسته بندی نوارچسب قوی و محکم ساک مخصوص بسته بندی رختخواب ضربه گیر و نایلون های حبابدار جهت بسته بندی مبلمان و تلویزیون و وسایل حساس به ضربه سلفون برای بسته بندی مبلمان

حمل اثاثیه منزل با روش های اصولی

حمل اثاثیه باید طوری انجام شود که اثاثیه کمترین خسارت را متحمل شوند. اتوبار غرب تهران دارای کارگر اثاث کشی ماهر و باتجربه است که توانایی حمل اثاثیه سنگین منزل را دارند. این کارگران اثاث کشی ایرانی بوده و دوره های حمل اثاثیه منزل را گذرانده اند.

معتبرترین باربری در تهران

اگر به دنبال یه باربری معتبر در تهران میگردین گزینه ای که ما به شما معرفی میکنیم باربری و اتوبار تهران است. این شرکت با بیش از دو دهه سابقه درخشان در زمینه باربری و اثاث کشی منزل میتونه شما رو یاری کنه که یه اسباب کشی بی دردسر بدون شکستگی اثاثیه داشته باشید. دلایلی که ما این شرکت باربری تهران رو معتبر میدونیم و اونو معرفی میکنیم دلایل زیر هستند:

باربری تهران زیر نظر اتحادیه باربری است

کلیه فعالیت های این شرکت تحت نظر اتحادیه بوده و این شرکت دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری تهران است. به همین خاطر شما بدون دغدغه میتوانید فعالیت ها و حمل و نقل و باربری خود را به این شرکت بدهید

خاور های باری مسقف و مخصوص اثاث کشی

خاور اثاث کشی با کانتینر مسقف و فلزی موجب میشود تا اثاثیه شما در مقابل باران و آفتاب وگردوغبار ایمن باشند.

تحویل بارنامه به مشتریان

در مبدا کلیه اثاثیه شما که بارگیری میشوند در بارنامه باربری یادداشت میشوند و نسخه ای از آن تحویل مشتری داده میشود. اگر در بین راه اثاثیه شما گم شود باربری و اتوبار موظف به جبران آن خواهد بود.

ارزانترین نرخ اثاث کشی در تهران

کلیه قیمت ها و نرخ های اثاث کشی در این شرکت باربری رقابتی بوده و کمترین  و ارزانترین نرخ باربری را حساب میکنید. همچنین این شرکت دارای تخفیف های ویژه باربری برای مناسبت های مختلف میباشد.

اتوبار تهران چه خدمات و سرویس هایی رو ارایه میدهد؟

حمل انواع اثاثیه منازل و لوازم ادارات و مراکز تجاری توسط این شرکت باربری به بهترین شکل انجام می گیرد. حمل بار به شهرستان ، بسته بندی رایگان ، حمل و نقل آسان و سریع و با برترین شرایط و با کارگرانی ماهر و با تجربه که در تمام مراحل حمل و نقل با شما می باشد و شما را همراهی می کند. تنها باربری که با روش ها و شیوه هایی بسیار اروپایی و با شیوه هایی مدرنه بارهایتان را با بسته بندی ایمن به مقصد می رساند.حمل بار تنها خدمتی نیست که این باربری و اتوبار انجام می دهد . خدمات و سرویس رسانی ها ، اسباب کشی منزل و بسته بندی ، تمیز کردن ، جمع کردن و چیدمان در مقصد از خدمات این شرکت می باشد. بسته بندی لوازم منزل یکی از اصلی ترین خدمات باربری و اتوبار تهران بسته بندی اثاثیه منازل و لوازم شرکتها است. بسته بندی لوازم منزل و بسته بندی لوازم ادارات و مراکز تجاری توسط تجهیزات مدرن و کارگران بااخلاق انجام میشود. اثاث کشی با خاور مسقف ماشین های باری با کانتینر مسقف اثاثیه شما را از باران و گرد و غبار و ... محفوظ نگه میدارند. همچنین ما دارای نیسان بار های مجهز برای حمل ته بار و اثاثیه کم هستیم. ارسال کارگر اثاث کشی ماهر کلیه کارگران اثاث کشی این شرکت باربری ایرانی هستند و از توانایی لازم برای حمل اثاثیه سنگین منزل برخوردار هستند. باربری از تهران به شهرستان ها حمل بار از تهران به شهرستان با خاورهای اثاث کشی مسقف انجام میشود. رانندگان این خاورها بسیار باتجربه و آشنا به جاده های کشور هستند.

چطوری با اتوبار تهران تماس بگیرم؟

شرکت  حمل و نقل و اتوبار تهران به منظور تسریع دسترسی شما عزیزان اقدام به تاسیس شعب باربری در مناطق مختلف تهران نموده است. باربری غرب تهران       44354019 باربری شمال تهران     22228315 باربری مرکز تهران      88728815 باربری شرق تهران      77721440      

ثبت نظر درباره «چرا اثاث کشی و باربری در تهران نیاز به تخصص داره؟»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید