درخواست ستاد کرونا و استاندار تهران برای اعمال محدودیت‌ها در پایتخت

درخواست ستاد کرونا و استاندار تهران برای اعمال محدودیت‌ها در پایتخت
درخواست ستاد کرونا و استاندار تهران برای اعمال محدودیت‌ها در پایتخت - A request from the Corona headquarter and the governor of Tehran to impose restrictions in the capital درخواست ستاد کرونا و استاندار تهران برای اعمال محدودیت‌ها در پایتخت - A request from the Corona headquarter and the governor of Tehran to impose restrictions in the capital

به گزارش آسمونی : علیرضا زالی با اشاره به افزایش موارد بروز و بویژه مرگ ناشی از کرونا در کشور (162 فوتی طی 24 ساعت گذشته) گفت: در تهران هم در 24 ساعت گذشته سیر فزاینده روزهای قبل در زمینه ابتلا به کرونا رو به افزایش است. به طوری که 425 بیمار جدید در بخش‌های عادی و 102 بیمار در بخش‌های ویژه بستری شدند.

وی گفت: میزان مراجعان به بخش‌های بهداشتی و درمانی نیز افزایش 1.6 درصدی داشته است.

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در پایتخت ادامه داد: میزان بستری‌ها در 24 ساعت گذشته نیز در مقایسه با روز قبل از آن 8 درصد افزایش داشته است.

وی با اشاره به لزوم اعمال محدودیت‌ها در شرایط فعلی گفت: با توجه به شرایط موجود اعمال محدودیت در تناسب با شرایط هر شهر و استان لازم است. بر همین اساس نامه‌ای مشترک با امضای بنده واستاندار تهران در شش بند امروز تهیه و به ستاد ملی کرونا ارسال کردیم تا براساس مصوبه ستاد ملی، محدودیت‌های جدیدتری در شهر تهران اجرا شود.

رئیس ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا کلانشهر تهران درباره اینکه آیا این محدودیت‌ها مختص ساعات کار ادارات است یا اماکن؟ افزود: این پیشنهاد شش بند دارد که همه مصادیق قبلی را در بر می‌گیرد و پیشنهادها به صورت عمومی‌تر مطرح شده است و امیدواریم با تایید ستاد ملی کرونا و با ساز وکارهایی که در ستاد تهران و استانداری طراحی شده است اعمال شود.

ثبت نظر درباره «درخواست ستاد کرونا و استاندار تهران برای اعمال محدودیت‌ها در پایتخت»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید