شیوع ویروس کرونا در مشهد نگران کننده است

شیوع ویروس کرونا در مشهد نگران کننده است
شیوع ویروس کرونا در مشهد نگران کننده است - The prevalence of coronavirus in Mashhad is worrying شیوع ویروس کرونا در مشهد نگران کننده است - The prevalence of coronavirus in Mashhad is worrying

به گزارش آسمونی : محمدرضا حسینعلی‌زاده رئیس بیمارستان دکتر علی شریعتی مشهد گفت: کاهش همکاری مردم با خادمان سلامت و کم توجهی نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی موجب افزایش تعداد بیماران مبتلا به بیماری کرونای بستری در این بیمارستان شده که تداوم این وضع بسیار نگران کننده است.

او افزود: بیمارستان دکتر علی شریعتی از ابتدای شیوع ویروس کرونا به بستری بیماران مبتلا به کووید-19 اختصاص یافته که در دو هفته اخیر تعداد بیماران بستری در این مرکز افزایش یافته است که بسیار نگران کننده است.

رئیس بیمارستان دکتر علی شریعتی مشهد ادامه داد: در جمع بیماران کرونایی بستری در این مرکز درمانی بیماران خاص و مشترک هم داریم که همزمان با ابتلا به ویروس کرونا به یک یا چند بیماری دیگر هم مبتلا هستند و نگهداری و مراقبت از آنان به‌صورت ویژه‌تر انجام می‌شود.

حسینعلی‌زاده بیان کرد: گروه‌های سنی مختلفی در این مرکز بستری هستند و میانگین سنی بیماران 60 سال است و از بیماران کنونی بستری در این بیمارستان 48 نفر مرد و 41 نفر زن هستند.

او تصریح کرد: معتقدیم که رعایت پروتکل‌ها و شیوه‌نامه‌های بهداشتی باید همچنان ادامه یابد، زیرا این ویروس گرما و سرما و قوی و ضعیف نمی‌شناسد و حتی کسی که اصول بهداشتی را رعایت می‌کند متأسفانه به‌علت عدم رعایت دیگری مبتلا به این ویروس می‌شود.

رئیس بیمارستان دکتر علی شریعتی مشهد تاکید کرد: اگر می‌خواهیم هرچه‌سریع‌تر به این وضعیت کرونایی پایان دهیم باید با خادمان حوزه سلامت همکاری کنیم و بی‌شک هرچه‌قدر که همکاری‌ها بیشتر باشد تلاش مدافعان سلامت ثمربخش‌تر خواهد بود.

ثبت نظر درباره «شیوع ویروس کرونا در مشهد نگران کننده است»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید