وزارت خارجه تحریم‌های آمریکا علیه سوریه را محکوم کرد

وزارت خارجه تحریم‌های آمریکا علیه سوریه را محکوم کرد
وزارت خارجه تحریم‌های آمریکا علیه سوریه را محکوم کرد - Ministry of Foreign Affairs condemned US sanctions against Syria وزارت خارجه تحریم‌های آمریکا علیه سوریه را محکوم کرد - Ministry of Foreign Affairs condemned US sanctions against Syria

به گزارش آسمونی : سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران وضع و اجرایی شدن قانون تحریمی موسوم به سزار علیه سوریه را اقدامی خلاف قوانین بین المللی و مبانی انسانی دانسته و آن را محکوم کرد.

وی افزود: در شرایطی که جهان درگیر همه گیری کرونا است، اعمال این قبیل تحریم های غیرانسانی، تنها رنج و آلام مردم سوریه را تشدید خواهد کرد.

موسوی افزود: جمهوری اسلامی ایران همانگونه که پیش از این نیز اعلام کرده است هیچ گونه اعتباری برای این قبیل تحریم های ظالمانه و یکجانبه که از روی قلدرمابی وضع و اجرا می شود، قائل نبوده و آنها را تروریسم اقتصادی علیه مردم عادی سوریه و در مسیر تداوم تلاش های آمریکا برای بی ثبات کردن آن کشور قلمداد می کند.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی تاکید کرد: ما همانند گذشته به همکاری های اقتصادی خود با ملت مقاوم و دولت سوریه ادامه خواهیم داد و علی رغم این تحریم ها، روابط اقتصادی خود را با سوریه تقویت خواهیم کرد.

ثبت نظر درباره «وزارت خارجه تحریم‌های آمریکا علیه سوریه را محکوم کرد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید