مسئولان توکیو 2020: مطمئن نیستیم المپیک برگزار شود

مسئولان توکیو 2020: مطمئن نیستیم المپیک برگزار شود
مطمئن نیستیم المپیک برگزار شود - We are not sure if the Olympics will be held مطمئن نیستیم المپیک برگزار شود - We are not sure if the Olympics will be held

به گزارش آسمونی : به نقل از خبرگزاری کیودو، توشیاکیو اندو یکی از معاونان توکیو 2020 عنوان کرد انتخاب ورزشکاران در حدود ماه مارس آینده یک چالش بزرگ خواهد بود و کمیته برگزارکننده باید با توجه به اوضاع در آن زمان تصمیماتی بگیرد.

اندو 70 ساله که وزیر سابق المپیک نیز بوده در جلسه‌ی حزب لیبرال دموکرات خود اضافه کرد: هنوز تخمین های بسیاری وجود دارند و مشخص نیست که اوضاع جدید در رابطه با کرونا در تابستان آینده چه خواهد بود. هنوز هم بحث در مورد برگزاری یا عدم برگزاری بازی های المپیک خیلی زود است و مطمین نیستیم المپیک در سال آینده برگزار شود.

اندو در سال 2015 به این سمت منصوب شد تا به نمایندگی از دولت ژاپن بر مسابقات المپیک نظارت کند.

خبرگزاری کیودو نوشت که اظهارات وی برای اولین بار توسط یک عضو اجرایی کمیته برگزار کننده در مورد زمان تصمیم گیری در مورد سرنوشت بازی های المپیک رسانه‌ای می‌شود.

جان کواتس، رئیس کمیسیون هماهنگی بین المللی المپیک، دو هفته پیش به روزنامه استرالیا گفت که اکتبر یک دوره حساس برای ارزیابی اینکه آیا المپیک می‌تواند برگزار شود یا خیر خواهد بود.

توشییرو موتو، مدیرعامل توکیو 2020 نیز در ادامه به خبرنگاران گفت که کواتس چنین گزارشی را تکذیب کرده اما وی اعتراف کرد که بسیاری از امور تا پاییز روشن نخواهد شد.

بازی‌های المپیک توکیو از 23 ژوئیه تا 8 آگوست سال آینده دوباره برنامه ریزی شده و بازی‌های پارالمپیک بین 24 آگوست و 5 سپتامبر برگزار می‌شود.

ثبت نظر درباره «مسئولان توکیو 2020: مطمئن نیستیم المپیک برگزار شود»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید