امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد حضوری برگزار می‌شود

امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد حضوری برگزار می‌شود
امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد حضوری برگزار می‌شود - The final exams of the Azad University will be held verbally امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد حضوری برگزار می‌شود - The final exams of the Azad University will be held verbally

به گزارش آسمونی : احمد حیدری سخنگوی دانشگاه آزاد درباره آخرین تصمیمات دانشگاه آزاد برای برگزاری آزمون‌های پایان ترم گفت: کرونا باعث شد تهدید در بخش آموزش به فرصت تبدیل شود و آموزش مجازی به عنوان یک سبک جدید به نحو احسن برگزار شد.

حیدری در ادامه اظهار کرد: امتحانات پایان ترم دانشجویان در دانشگاه آزاد به صورت حضوری و با رعایت تمهیدات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار خواهد شد.

شیوه برگزاری امتحانات در مناطقی که وضعیت قرمز دارند متفاوت است

سخنگوی دانشگاه آزاد در ادامه بیان کرد: بازه زمانی برگزاری امتحانات دانشگاه آزاد از 24 خرداد تا 20 تیر ماه خواهد بود. زمان برگزاری امتحانات در سال‌های گذشته 2 هفته بوده که امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا به 4 هفته افزایش پیدا کرده است تا از تراکم دانشجویان جلوگیری شود. در واحد‌هایی که وضعیت قرمز دارند بر حسب زیر ساخت‌های واحد تمهیدات خاصی اندیشیده خواهد شد و شیوه برگزاری امتحانات برای واحد‌های دارای وضعیت قرمز و سفید متفاوت است.

حیدری گفت: واحد به واحد و شهر به شهر و با توجه به زیر ساخت واحد‌های دانشگاهی برای برگزاری امتحانات در مناطق دارای وضعیت قرمز تصمیم گیری خواهد شد. وضعیت به صورتی نیست که یک تصمیم واحد برای واحد‌های دارای وضعیت قرمز گرفته شود.

او در ادامه بیان کرد: زیر ساخت‌های اینترنتی باید بیشتر شود و در پسا کرونا شرایط آموزش عالی بهتر خواهد شد.

ثبت نظر درباره «امتحانات پایان ترم دانشگاه آزاد حضوری برگزار می‌شود»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید