نحوه آرایش ساده + عکس

نحوه آرایش ساده + عکس
نحوه آرایش ساده-simple makeup نحوه آرایش ساده-simple makeup گاهی حتی یک آرایش و میکاپ ساده هم برای بسیاری از خانم ها کاری سخت به نطر می آید. در حالیکه شما می توانید تنها با چند کار ساده، آرایش زیبایی داشته باشید. در ادامه با آسمونی باشید.

یکی از کارهای مهم قبل از میکاپ، تمیز کردن پوست صورت است. روی یک توپ پنبه‌ای، آب یا تونر پوست بزنید و به آهستگی هر گونه آلودگی را از روی پوست صورت خود پاک کنید. مقدار کمی لوسیون یا کرم مرطوب کننده به صورت خود بزنید. بهتر است لوسیونی که استفاده می‌کنید بدون عطر باشد تا بمرور باعث حساسیت و جوش نشود. برای طبیعی‌تر به نظر رسیدن می‌توانید از مرطوب کننده‌ی رنگی استفاده کنید. مرطوب کننده‌های رنگی حاوی SPF هستند.

کرم پودر مورد نظر خود را استفاده کنید. شما در حال یک آرایش ساده هستید پس بیش از اندازه پودر روی صورت تان پخش نکنید. کمی رژ گونه استفاده کنید. رنگ هلویی عالی به نظر می رسد.

کمی سایه چشم به رنگ طلایی، هلویی یا صورتی کمرنگ استفاده کنید. اگر می خواهید طبیعی تر بنظر برسید پس خط چشم نزنید و در صورت تمایل سعی کنید در سایه چشم تان محو شود. ریمل هم کمتر استفاده شود.

از رژ لبی که به رنگ لب تان نزدیک است استفاده کنید. رژ لب پررنگ مناسب یک آرایش ساده نیست. رنگ هلویی بین خانم ها بسیار پرطرفدار است.

برای پرپشت شدن ابرو، می توانید کمی سایه بزنید. البته گاهی نیازی به این کار نیست و مثل همیشه ابروی طبیعی، زیباتر به نظر می رسد.

ثبت نظر درباره «نحوه آرایش ساده + عکس»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید