در کشور نباید قاچاق و رانت داشته باشیم

در کشور نباید قاچاق و رانت داشته باشیم
در کشور نباید قاچاق و رانت داشته باشیم - We should not have smuggling and rent in the country در کشور نباید قاچاق و رانت داشته باشیم - We should not have smuggling and rent in the country

به گزارش آسمونی : مسعود پزشکیان نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه 23 اردیبهشت) قوه مقننه، گفت: سانحه ناگوار و دلخراش پیش آمده برای شناور نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که موجب شهادت و مجروح شدن جمعی از دریادلان ارتش حین انجام رزمایش دریایی در راستای افزایش امنیت ملی و حفظ تقویت آمادگی دفاعی کشور شد، موجب اندوه و تاسف عمیق گشت.

وی افزود: ضمن تجلیل از خدمات این مدافعان وطن، ضایعه وارده را به ارتشیان غیور و خانواده داغدیده از صمیم قلب تسلیت عرض می کنم. در این ماه عزیز برای شهدای حادثه علو درجات و برای مجروحان سلامتی و شفای عاجل مسئلت دارم.

نماینده تبریز در مجلس با اشاره به قرائت گزارش مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی درباره جهش تولید و گزارش کمیسیون اقتصادی  تحقیق و تفحص از وضعیت قاچاق کالا و ارز در صحن علنی مجلس اظهار کرد: ما یک ماه روزه می گیریم و چشم، گوش و دست خود را از هر چه غیرخداست محروم می کنیم. حال نباید قدر ما مسلمانان این باشد و قاچاق، رانت، رشوه و تولید شرایط فعلی را داشته باشد.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر شب قدر بیدار مانده و با خدا پیمان می بندیم، باید با قاطعیت قدری برای خود بسازیم که برازنده مسلمانی بوده و لیاقت جامعه اسلامی باشد، اضافه کرد: پس از 40 سال قدر ما نباید چنین باشد. اگر بیدار می مانیم و با خدا راز و نیاز می کنیم، باید فساد، ظلم، نابرابری، بی انصافی و بداخلاقی از جامعه ریشه کن شود. آن هنگام است که با خدای خود راستگو بوده ایم. خدا کمک کند تا بتوانیم به قدر واقعی خود برسیم.

ثبت نظر درباره «در کشور نباید قاچاق و رانت داشته باشیم»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید