مصدومیت 6 نفر حین فرار از زلزله

مصدومیت 6 نفر حین فرار از زلزله
مصدومیت 6 نفر حین فرار از زلزله - Injury of 6 people while fleeing the earthquake مصدومیت 6 نفر حین فرار از زلزله - Injury of 6 people while fleeing the earthquake

به گزارش آسمونی : مجتبی خالدی در این باره اظهار کرد: حوالی ساعت گذشته زمین لرزه 5.1 ریشتری در عمق 7 کیلومتری زمین در محدوده بین استان تهران و مازندران اتفاق افتاد.

وی گفت: بلافاصله تیم های ارزیاب به محل اعزام شدند و از سوی دکتر کولیوند رییس سازمان اورژانس کشور، نیز نماینده سازمان اورژانس کشور به گیلاوند اعزام شد.

خالدی با اشاره به آماده باش بیمارستان های دماوند و فیروزکوه گفت: بیمارستان امام خمینی، بیمارستان امام حسین، بیمارستان شهدای تجریش، بیمارستان حضرت رسول نیز در آماده باش هستند. در استان مازندران نیز دو بیمارستان 17 شهریور آمل و شهدای زیراب در آماده باشند.

وی گفت: تمام آمبولانس ها در محدوده شرق استان تهران و جنوب مازندران در آماده باشند و در میادین اصلی شهر مستقر شدند و اقدامات لازم را انجام خواهند داد. دستور العملی نیز برای اورژانس های بیمارستان ها صادر شده تا بتوانند ظرفیت پذیرش ها را افزایش دادند و متخصصان فراخوان شدند تا آمادگی لازم را داشته باشند.

خالدی از مصدوم شدن شش تن در حین فرار از زمین لرزه خبر داد و گفت: تا کنون شش نفر بر اثر فرار در منطقه گیلاوند شهرستان دماوند دچار مصدومیت شدند.

وی گفت: در استان مازندران، شهرستان آمل، روستا های بایجان، صقرچی، گزنک و لاسم تا کنون خسارت مالی یا جانی گزارش نشده است.

ثبت نظر درباره «مصدومیت 6 نفر حین فرار از زلزله»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید