احتمال بازگشایی برخی مدارس کشور از 27 اردبیهشت

احتمال بازگشایی برخی مدارس کشور از 27 اردبیهشت
احتمال بازگشایی برخی مدارس کشور از 27 اردبیهشت - The possibility of reopening some schools in the country from Ordibehesht 27th احتمال بازگشایی برخی مدارس کشور از 27 اردبیهشت - The possibility of reopening some schools in the country from Ordibehesht 27th

به گزارش آسمونی : حسن روحانی، رئیس جمهوری کشورمان در جلسه امروز ستاد ملی کرونا خبرهایی مهم درباره بازگشایی مدارس داد.

روحانی گفت: امروز در جلسه ما یکی از مسائلی که مطرح شد، گشایش در امر آموزش در مدارس بود. یعنی در مناطقی که کم خطر و یا سفید هستند برای یک مدت دیگر که 20 اردیبهشت پیشنهاد شد، با حفظ پروتکل‌های به بهداشتی مدارس بازگشایی شود و یک ماه هم آموزش ادامه پیدا کند و سپس امتحانات برگزار شود.

رئیس جمهور تاکید کرد: من یک مقدار کمی نگران بودم که آیا این طرح به خوبی اجرا می‌شود یا خیر؟ اولاً ما زمان اجرای این طرح را به تأخیر انداختیم یعنی از 20 اردیبهشت به 27 اردیبهشت موکول می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت، وزارت کشور باید با آموزش و پرورش باز هم در این زمینه مطالعه کنند، صدا و سیما هم کمک کند تا دلهره‌ای برای مردم ایجاد نشود و پروتکل‌ها کاملاً مراعات شود. البته کار خوبی است که آموزش ما شروع به کار کند اما در عین حال باید پروتکل‌های بهداشتی به دقت مورد مراعات دقیق قرار بگیرد.

ثبت نظر درباره «احتمال بازگشایی برخی مدارس کشور از 27 اردبیهشت»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید