زمان پایان ویروس کرونا در ایران و جهان پیش‌بینی شد

زمان پایان ویروس کرونا در ایران و جهان پیش‌بینی شد
زمان پایان ویروس کرونا در ایران و جهان پیش‌بینی شد - Coronavirus ending is expected to in Iran and around the world زمان پایان ویروس کرونا در ایران و جهان پیش‌بینی شد - Coronavirus ending is expected to in Iran and around the world

به گزارش آسمونی : به نقل از دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور، محققان دانشگاه فناوری و طراحی سنگاپور(SUTD)در تحقیقی جدید با استفاده از هوش مصنوعی اطلاعات مربوط به پاندمی کووید 19 در سراسر جهان را تحلیل و زمان احتمالی پایان یافتن شیوع کووید 19 در کشورهای مختلف جهان را پیش بینی کرده‌اند.

طبق اطلاعات آپدیت شده در 28 آوریل (دیروز) در این تحقیق، پیش بینی می‌شود تا 17 می (28 اردیبهشت) 2020 میلادی 97 درصد شیوع کووید 19 در ایران پایان یابد. همچنین تا حدود 28 سپتامبر (7 مهر) سال جاری میلادی شیوع این بیماری به طور 100 درصد پایان می‌یابد.

همچنین این وب سایت پیش بینی می‌کند تا 30 ماه می (10 خرداد) 97 درصد شیوع ویروس کرونا در جهان پایان یابد. طبق پیش بینی مذکور این اپیدمی در یکم دسامبر (11 آذر) در سراسر جهان به طور 100 درصد پایان می‌یابد.

پیش بینی‌های محققان این دانشگاه درباره زمان پایان یافتن شیوع کووید 19 در کشورهای مختلف جهان در وب سایت ddi.sutd.edu.sg قابل مشاهده است.

اطلاعات موجود این وب سایت با توجه به موارد تأیید شده ابتلاء به کووید 19 در سراسر جهان ارائه شده است. البته در این وب سایت ذکر شده محتوا فقط برای مقاصد آموزشی و تحقیقاتی ارائه شده و احتمالاً اشتباهاتی نیز دارد.

ثبت نظر درباره «زمان پایان ویروس کرونا در ایران و جهان پیش‌بینی شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید