خانه موسیقی تا 20 فروردین تعطیل است

خانه موسیقی تا 20 فروردین تعطیل است
خانه موسیقی تا 20 فروردین تعطیل است - music house is closed until Farvardin 20 خانه موسیقی تا 20 فروردین تعطیل است - music house is closed until Farvardin 20

به گزارش آسمونی : با توجه به اطلاعیه و توصیه‌های ستاد ملی مبارزه با بیماری کروناخانه موسیقی تا 20 فروردین ماه تعطیل است و خدمات غیر حضوری برای اعضا انجام می‌شود.

در اطلاعیه خانه موسیقی آمده است: «آن عده از اعضای محترمی که تاریخ کارت عضویت آن‌ها به پایان رسیده و یا در شرف اتمام است می‌توانند با مراجعه به سامانه جامع هنرمندان نسبت به تکمیل اطلاعات مربوطه و نیز پرداخت حق عضویت خود اقدام نمایند. بدیهی است کارت‌های عضویت جدید با هماهنگی قبلی تحویل اعضای محترم خواهد شد.

اعضای خانه موسیقی جهت تمدید عضویت و دریافت کارت عضویت هوشمند باید در سامانه جامع هنرمندان با نشانی www.iranhmusic.ir/crm ثبت نام کرده و با وارد کردن نام کاربری (کدملی) و کلمه عبور (کدعضویت مندرج بر روی کارت قدیمی) اطلاعات لازم از جمله بارگذاری عکس پرسنلی، تکمیل اطلاعات مربوط به تماس، وارد کردن مشخصات به لاتین، آثار، تخصص‌ها و ... را ثبت کنند.

اعضا پس از ثبت اطلاعات خواسته شده در سامانه و از تاریخ 23 فروردین به بعد با ساختمان شماره 2و با شماره 5- 66482074 تماس حاصل کرده تا نسبت به تأیید اطلاعات مربوطه و همچنین تحویل کارت‌های عضویت هماهنگی لازم صورت پذیرد.»

جهت رفاه حال اعضا و همچنین عدم نیاز به مراجعه حضوری در شرایط کنونی در خصوص سایر امور اداری عضویت، بیمه تأمین اجتماعی و ... اعضا می‌توانند درخواست خود را در ساعات اداری به واتس‌آپ خانه موسیقی به شماره 09364113100 ارسال کنند تا در اسرع وقت رسیدگی شود.

ثبت نظر درباره «خانه موسیقی تا 20 فروردین تعطیل است»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید