چرا دیشب دورهمی با حضور امید حاجیلی پخش نشد؟

چرا دیشب دورهمی با حضور امید حاجیلی پخش نشد؟
چرا دیشب دورهمی با حضور امید حاجیلی پخش نشد - Why was not dorehami broadcasted with Omid Hajili last night چرا دیشب دورهمی با حضور امید حاجیلی پخش نشد - Why was not dorehami broadcasted with Omid Hajili last night

به گزارش آسمونی : اتفاق عجیب در تلویزیون: «دورهمی» با حضور امید حاجیلی در آخرین لحظه پخش نشد.

پس از سانسور گسترده «دورهمی» با حضور بنیامین بهادری که شنبه‌شب (9 فروردین) روی آنتن شبکه نسیم رفت، پخش این برنامه در شامگاه یک‌شنبه (10 فروردین) هم در آخرین لحظات لغو شد.

در حالی که قرار بود، یک‌شنبه‌شب، امید حاجیلی، خواننده پاپ، مهمان مهران مدیری شود، دقایقی قبل از شروع «دورهمی»، شبکه نسیم زیرنویس داد که این قسمت از برنامه آماده پخش نیست. در عوض، قسمتی تکراری با حضور بهنام بانی روی آنتن تلویزیون رفت.

ممیزی برنامه‌های تلویزیونی اگرچه به امری عادی تبدیل شده است، اما گستردگی و فراوانی این مسئله در یک هفته گذشته، صدای اعتراض بسیاری از هنرمندان و از جمله حتی مهران مدیری را هم درآورده است.

در شرایطی که برنامه‌های نوروزی «دورهمی» مدت‌ها پیش از این ضبط شده‌اند، باورپذیر نیست که در آخرین لحظات اعلام شود قسمتی از آن آماده نشده است. باید منتظر ماند و دید در ساعت‌های آینده، مدیران صدا و سیما و برنامه‌سازان «دورهمی» چه توضیحی برای این ماجرا خواهند داشت.

ثبت نظر درباره «چرا دیشب دورهمی با حضور امید حاجیلی پخش نشد؟»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید