آغاز تحقیقات بعد از مرگ یک نوزاد آمریکاییِ مبتلا به ویروس کرونا

آغاز تحقیقات بعد از مرگ یک نوزاد آمریکاییِ مبتلا به ویروس کرونا
آغاز تحقیقات بعد از مرگ یک نوزاد آمریکاییِ مبتلا به ویروس کرونا - Investigation begins after the death of an American infant with coronavirus آغاز تحقیقات بعد از مرگ یک نوزاد آمریکاییِ مبتلا به ویروس کرونا - Investigation begins after the death of an American infant with coronavirus

به گزارش آسمونی : فرماندار ایالت "ایلینوی" ضمن اعلام این خبر در نشست مطبوعاتی، ناراحتی خود را از مرگ این نوزاد ابراز کرد.

مدیر بهداشت عمومی این ایالت نیز اعلام کرد که پیش از این سابقه مرگ هیچ نوزادی به دلیل ابتلا به کروناویروس وجود نداشته و تحقیقات کامل برای تعیین علت مرگ این نوزاد در حال انجام است.

ایالت "ایلینوی" آمریکا که تاکنون 3491 مورد ابتلا و 47 قربانی ناشی از ابتلا به کووید-19 را گزارش داده، تا تاریخ هفتم آوریل تحت قرنطینه بوده و دستور ماندن در خانه برای تمامی شهروندان آن صادر شده است.

بنا بر گزارش روزنامه سان، تاکنون 123 هزار و 776 مورد ابتلا به کروناویروس در ایالات متحده آمریکا به ثبت رسیده که از این تعداد، 2229 نفر جان خود را از دست داده‌اند. آمریکا بیشترین شمار مبتلایان به کووید-19 را در سراسر جهان به خود اختصاص داده است.

ثبت نظر درباره «آغاز تحقیقات بعد از مرگ یک نوزاد آمریکاییِ مبتلا به ویروس کرونا»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید