حل مشکل Secure your online browsing در تقویم آیفون

حل مشکل Secure your online browsing در تقویم آیفون
در اولین برخورد با این مشکل شاید به نظر برسد دستگاه شما ویروسی شده زیرا این پیام بصورت مکرر در تقویم شما نمایش داده می شود اما نگران نباشید در پایان این پست می توانید از شر این پیام خلاص شوید. متن پیام:

Secure your online browsing, click to be protected now

ترجمه:

مرور اینترنتی خود را ایمن کنید ، برای اینکه محافظت شوید کلیک کنید

  به تازگی تعدادی از نرم افزار های آنتی ویروس و ضد جاسوسی برای فروش محصولات خود به این روش روی آورده اند. زمانی که شما در حال مرور صفحات وب هستید پیامی به شما داده می شود و از شما درخواستی می کند. بسیاری از کاربران بدون خواندن متن بر روی گزینه تایید کلیک می کنند و دردسر از اینجا آغاز می شود. از این زمان به بعد بصورت مکرر به شما اخطار داده می شود و باعث می شود شما احساس نا امنی کنید و به استفاده از نرم افزار های آنتی ویروس روی بیاورید.  

روش حذف

مرحله اول

ابتدا از طریق منو اصلی به تنظمات دستگاه وارد شوید.

مرحله دوم

بسته به نسخه iOS دستگاهتان بخش مربوط را باز کنید: iOS12: Passwords & Accounts iOS11: Accounts & Passwords iOS10: Calendar iOS9: Mail, Contacts, Calendars

مرحله سوم

به بخش Subscribed Calendars مراجعه کنید ، گزینه ی مورد نظر را انتخاب کنید و دکمه حذف را بزنید. حال مشکل پیام های آزار دهنده تقویم آیفون رفع شد از این به بعد به پیام هایی که در حین مرور وب به شما داده می شد توجه کنید و قبل از تایید متن را بخوانید.

ثبت نظر درباره «حل مشکل Secure your online browsing در تقویم آیفون»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید