تعداد مبتلایان کووید-19 در فارس به 232 نفر رسید

تعداد مبتلایان کووید-19 در فارس به 232 نفر رسید
تعداد مبتلایان کووید-19 در فارس به 232 نفر رسید - The number of Covid-19 patients in Fars reached 232 تعداد مبتلایان کووید-19 در فارس به 232 نفر رسید - The number of Covid-19 patients in Fars reached 232

به گزارش آسمونی : براساس آخرین آمار منتشر شده از سوی وزارت بهداشت، از ظهر روز پنجشنبه 22 اسفند تا ظهر جمعه 23 اسفندماه، نتیجه تست نهایی کرونا ویروس برای 33 بیمار مشکوک در فارس، مثبت اعلام شده است.

به گزارش ایسنا، سخنگو و معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، پنجشنبه شمار بیمارانی که ابتلایشان به کووید 19 تایید شده بود را 199 نفر اعلام کرده بود که با اضافه شدن 33 بیمار جدید، عدد این افراد به 232 نفر رسیده است.

دکتر عبدالرسول همتی همچنین تاکید کرده بود که مهمترین راه پیشگیری از ابتلا به این بیماری، رعایت کامل بهداشت فردی، خودداری از ترددهای غیرضروری و تن دادن به قرنطینه خانگی است.

طی روزهای گذشته، استاندار فارس از اعمال محدودیت برای اصناف با هدف کاهش میزان تردد و قطع زنجیره انتقال این بیماری در جامعه خبر داده بود.

عنایت الله رحیمی با اشاره به کنترل شدید افراد در مبادی ورودی و اقدامات پیشگیرانه اعمال شده برای کنترل شیوع کروناویروس، همکاری مردم در خودداری از تردد غیرضروری را مهمترین اقدام در این راستا ارزیابی کرده است.

رئیس پلیس راهور فارس هم از اجرایی شدن طرح زوج و فرد برای تردد خودروها در شیراز خبر داده و تاکید کرده بود که دوربین های نظارتی و ترافیکی، این ترددها را کنترل خواهد کرد.

سرهنگ مصطفی عباسی یادآور شده بود که این اقدام تا زمانیکه بیماری کووید 19 کاملا کنترل شود، ادامه خواهد داشت.

تعطیلی مراکز مختلف تجمع افراد در حوزه های فرهنگی، هنری، آموزشی، ممنوعیت اقامه نماز جماعت در مساجد و اماکن مذهبی، تعطیلی حرم های مطهر شاهچراغ و سید علاءالدین حسین و ... از دیگر اقدامات اجرایی شده در فارس و شیراز بوده است.

ثبت نظر درباره «تعداد مبتلایان کووید-19 در فارس به 232 نفر رسید»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید