آموزش ورود به پنل سازمان تامین اجتماعی

آموزش ورود به پنل سازمان تامین اجتماعی
سامانه ثبت نام پورتال متمرکز سازمان تامین اجتماعی برای کلیه مخاطبین این سازمان قابل استفاده می باشد. حساب کاربری ایجاد شده از طریق این سامانه قابلیت دسترسی به کلیه خدمات نوین سازمان را خواهد داشت. برای ایجاد حساب کاربری راهنمای زیر را دنبال کنید:  

مرحله اول

ابتدا به آدرس زیر مراجعه کنید و در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده اید  بر روی گزینه ی ثبت نام را انتخاب کنید.

https://account.tamin.ir/auth/login

کد ملی خود ( بیمه شده ) را در سایت درج کنید و اپراتور مورد نظر را انتخاب کنید و شماره تلفن همراه خود ( بیمه شده ) را ثبت کنید. توجه کنید که شماره ثبت شده باید متعلق به خود بیمه شده باشد در غیر این صورت نیاز است پس از طی کلیه مراحل ثبت نام بیمه شده با در دست داشتن اصل کارت ملی و شناسنامه به یکی ازشعب سازمان تامین اجتماعی مراجعه کند. پس از پر کردن بخش ها بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.  

مرحله دوم

پیامک تایید شماره تلفن همراه برای شما ارسال می شود. کد موجود در آن را وارد سایت کنید و بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.  

مرحله سوم

این مرحله تکمیل فرایند ثبت نام است. در این مرحله سایر اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. گذرواژه ای به دلخواه برای خود انتخاب کنید و آن را به یاد داشته باشید. گذرواژه شما باید حداقل از 8 کاراکتر تولید شده باشد. سپس به سوال امنیتی پاسخ دهید و بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید. و در نهایت با پیام ثبت نام موفقیت آمیز روبرو می شوید و پیامک تایید برایتان ارسال می شود. حالا باید دوباره به صفحه ورود به لینک زیر مراجعه کنید ، کد ملی و گذرواژه را وارد کنید تا به پنل خودتان وارد شوید.

https://account.tamin.ir/auth/login

نکات مهم

  1. کلیه اطالعات هویتی باید مطابق با اطلاعات کارت ملی و شناسنامه باشد. دقت داشته باشید در صورت عدم تطابق اطلاعات وارد شده حساب کاربری برای شما ایجاد نخواهد شد.
  2. در بخاطر سپردن پاسخ سوال امنیتی خود دقت داشته باشید . این سوال در بازیابی گذرواژه شما مورد استفاده قرار می گیرد.
  3. خواهشمند است در وارد نمودن شماره تلفن همراه و ایمیل خود دقت نمائید. این اطلاعات پل ارتباطی سامانه های سازمان تامین اجتماعی با شما می باشد.

 

ثبت نظر درباره «آموزش ورود به پنل سازمان تامین اجتماعی»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید