افزایش آموزش دروس در شبکه آموزش به 14 نوبت

افزایش آموزش دروس در شبکه آموزش به 14 نوبت
افزایش آموزش دروس در شبکه آموزش به 14 نوبت - Increase teaching lessons in IRIB Amoozesh to 14 times افزایش آموزش دروس در شبکه آموزش به 14 نوبت - Increase teaching lessons in IRIB Amoozesh to 14 times

به گزارش آسمونی : محسن حاجی‌ میرزایی با بیان اینکه هر روز صبح را با جلسه‌ای آغاز می‌کنیم تا وضع آموزشی را مرور ‌کنیم که در چه شرایطی هستیم و تلاش ما این است که جریان آموزش استمرار پیدا کند، افزود: شبکه آموزش از روز گذشته به کمک ما آمده است و 10 نوبت آموزش را در پایه‌های دوره اول و دوم ابتدایی، دوره اول و دوم متوسطه، فنی حرفه‌ای و کاردانش پخش می‌کند و از امروز این10 نوبت به 14 نوبت افزایش پیدا کرده است که در هفت روز هفته جریان دارد.

وی گفت: به نظر می‌رسد با توجه به استقبال خوبی که از سوی دانش‌آموزان به عمل آمده است نیازمند این هستیم که فرصت آموزش را افزایش دهیم. با مدیران صدا و سیما گفت‌وگو کردم  تا بتوانیم از ظرفیت شبکه‌های دیگر آموزشی و تلویزیونی هم برای توسعه فرصت‌های آموزشی استفاده کنیم.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: با انجمن اولیا و مربیان نیز گفت‌وگو کردیم که از ظرفیت 10 هزار مدرسی که برای خانواده دارد و همچنین با وجود 370 مرکز مشاوره، به خانواده‌ها کمک کند تا مراقب آموزش فرزندانشان باشند.

براساس گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حاجی میرزایی تاکید کرد: برای معاونان آموزشی ماموریتی تعیین کردیم که پروتکلی را برای مشارکت موثر مدیران و معلمان در این فرایند آموزشی تدارک ببیند و ما باید اطمینان پیدا کنیم که در همه مدارس مدیران اشراف کافی بر دانش‌آموزان دارند و ارتباط مناسبی را تحت نظارت مدیر با دانش‌آموزان دارند.

ثبت نظر درباره «افزایش آموزش دروس در شبکه آموزش به 14 نوبت»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید