سامانه جدید بارشی در راه / افزایش تدریجی دما در پایتخت

سامانه جدید بارشی در راه / افزایش تدریجی دما در پایتخت
سامانه جدید بارشی در راه - New system of precipitation on the way سامانه جدید بارشی در راه - New system of precipitation on the way

به گزارش آسمونی : کبری رفیعی کارشناس سازمان هواشناسی : درباره آخرین وضعیت آب و هوای کشور اظهار کرد: بنابر نقشه‌های هواشناسی امشب در مناطقی از خراسان رضوی و خراسان جنوبی بارش باران و برف همراه با وزش باد داریم.

وی افزود: با خروج سامانه بارشی از کشور در برخی مناطق شرق و جنوب شرق وزش باد و گرد و خاک رخ می‌دهد.

رفیعی با اشاره به اینکه تا صبح فردا ماندگاری هوای سرد در شمال و شمال شرق کشور ادامه دارد، بیان کرد: این در حالی است که در اکثر مناطق کشور تا روز شنبه افزایش نسبی دما رخ می‌دهد.

به گفته وی، روز جمعه احتمال ریزش بهمن در امتداد رشته کوه البرز وجود دارد.

این کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی دیگر به کشور خبر داد و گفت: از بعدازظهر شنبه با ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب در آن مناطق بارش برف و باران خواهیم داشت.

رفیعی ادامه داد: روز یکشنبه در شمال غرب، غرب، استان‌های واقع در زاگرس مرکزی و جنوبی و البرز مرکزی بارش باران و برف انتظار داریم که در استان‌های ساحلی خزر بارش به شکل باران و وزش باد و در ارتفاعات و مناطق سردسیر بارش برف باشد.

روند تدریجی دما تا یکشنبه در پایتخت ادامه دارد

وی درباره آخرین وضعیت آب و هوای تهران گفت: با ورود سامانه جدید بارشی طی روز یکشنبه در تهران باران خواهیم داشت.

رفیعی در پایان دمای امروز تهران را 13 درجه سانتی گراد، فردا 14 درجه سانتی گراد اعلام‌کرد و گفت: روند افزایش دما تا روز یکشنبه در تهران ادامه دارد.

ثبت نظر درباره «سامانه جدید بارشی در راه / افزایش تدریجی دما در پایتخت»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید