تعطیلی مدارس همدان تا پایان هفته و دانشگاه بوعلی تا پایان سال

تعطیلی مدارس همدان تا پایان هفته و دانشگاه بوعلی تا پایان سال
تعطیلی مدارس همدان تا پایان هفته - Hamedan schools closed by the end of the week تعطیلی مدارس همدان تا پایان هفته - Hamedan schools closed by the end of the week

به گزارش آسمونی : در راستای انجام اقدامات پیشگیرانه در مقابل کروناویروس و اهتمام به سلامتی دانش‌آموزان، فرهنگیان و خانواده‌ها و نظر به هماهنگی با دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا کلیه مدارس در تمامی مقاطع تحصیلی، دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی (صرفاً کلاس های آموزشی)، علمی، آزاد و زبان تا هشتم اسفندماه 1398 در نوبت صبح و بعدازظهر در سراسر استان همدان تعطیل اعلام می‌شود.

پیش از این آموزش و پرورش استان مدارس را در روزهای یکشنبه و دوشنبه (چهارم و پنج اسفندماه) تعطیل کرده بود و امروز تعطیلی مدارس تمدید شد.

تعطیلی دانشگاه بوعلی سینا تا پایان سال

بنابر تصمیم هیئت رئیسه دانشگاه بوعلی سینا در جلسه صبح امروز -دوشنبه 5 اسفندماه- تمامی کلاس‌های درس دانشگاه بوعلی‌ سینا تا پایان سال تعطیل شد. موضوع امورات آموزشی دانشجویان تحصیلات تکمیلی، پس از بررسی‌های نهایی به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

جزئیات مربوط به نحوه جبران کلاس‌های تشکیل نشده، پس از برنامه‌ریزی‌های لازم اطلاع‌رسانی می‌شود. در ضمن فعالیت‌های اداری این دانشگاه تعطیل نیست و طبق روال تداوم دارد.

عموم دانشجویان می‌توانند برای اطلاع از امور تحصیلات تکمیلی، دانش‌آموختگی، مالی، وام‌ها، امتحانات معرفی به استاد و سایر موارد ضروری، غیر از کلاس‌های درس، در ساعات اداری با مسئولان ذی‌ربط به صورت حضوری و یا تلفنی تماس حاصل کنند.

ساعات اداری دانشگاه بوعلی‌سینا از شنبه‌ها تا چهارشنبه‌ها و تا پایان اسفندماه از 7:30 تا 12 و 13:30 تا 16 است.

ثبت نظر درباره «تعطیلی مدارس همدان تا پایان هفته و دانشگاه بوعلی تا پایان سال»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید