نقاط گردشگری در تهران با هدف اجاره روزانه خانه در تهران

نقاط گردشگری در تهران با هدف اجاره روزانه خانه در تهران

تهران پایتخت بزرگ سرزمین ایران است. شهری که در تاریخی 300 ساله میزبان دائمی حاکمان این سرزمین بوده و در همراهی با این زمامداری ها جایگاه مطلوبی به جهت یک شهر با وجه ای تاریخی پیدا کرده است. در کنار این مضامین تاریخی، ساختار های متنوع فرهنگی، جلوه های چشمگیر طبیعی و امکانات مدرن شهری نیز همراه تهران امروز هستند. نکاتی که باعث خواهد شد تا تهران به عنوان یک ابر شهر با جنبه های متعدد گردشگری شناخته شود. این تنوع گردشگری در شهر تهران باعث سیل فراوان مسافران است. مسافرانی که می‌ توانند همراه با اجاره روزانه خانه در تهران، چند شبی را همراه این شهر باشند و در این همراهی از مواهب زیبایی شهر بهره ‌مند شوند.

اگر با قصد گردشگری در شهر، قصد اجاره روزانه خانه در تهران را دارید، بهتر است این انتخاب را همسو با اهدافی که از گردشگری خود دنبال می کنید سازید. اجاره روزانه خانه در تهران باید در جوار مناطق گردشگری باشد تا با دوری از همهمه شلوغ و همیشگی تهران، همراه آسودگی خاطری باشید با زیبایی ‌های شهر. و اما اگر با اجاره روزانه خانه در تهران همراه این شهر شده اید و حالا می خواهید در آن گشت و گذاری داشته باشید، بهتر است با برخی از جنبه های دلنشین شهر تهران بیشتر آشنا شوید.

عمارت مسعودیه یادگار از عصر قجری

تهران پایتخت تمام پادشاهان قاجار بوده است. از این رو در این شهر تا بخواهید می توانید از یادگاران آن سلسله تاریخی چیز هایی ببینید؛ اما یقینا یکی از بهترین یادگاران مانده از عصر قجر ها، عمارت مسعودیه است. شما که همراه با اجاره روزانه خانه در تهران می خواهید در شهر تهران گردشگری تاریخی کنید، عمارت مسعودیه را از دست ندهید. یک بنای تاریخی که در میدان بهارستان قرار دارد. این بنا در فهرست آثار ملی ایران جای دارد. عمارت مسعودیه به دستور مسعود میرزا ملقب به خلل السلطان پسر ناصرالدین شاه ساخته شده است و نام عمارت مسعودیه نیز یادآور موسس قجری آن است. شما می توانید همراه با اجاره سوئیت در تهران بمانید و با صرف یک هزینه ی بسیار اندک در تاریخ قجر ها مانند تماشای عمارت مسعودیه سیر کنید.

باغ پرندگان تهران برای تماشای حیات وحشی دیدنی

کشور ایران چندان نگاه قدرتمندی به مانند دیگر کشور های صاحب سبک در جهان، معطوف خلق فضا های باغ وحشی نکرده است. اصولاً در ایران سخت می توان یک باغ وحش در معنای واقعی کلمه پیدا کرد؛ اما اگر در گذر از گردشگری تاریخی می ‌خواهید همراه با یک جستجوی جذابِ تماشای زندگی حیوانات باشید، باغ پرندگان تهران بهترین انتخاب است. خصوصا برای کسانیکه اجاره روزانه خانه در تهران را متوجه نواحی شمالی شهر کرده ‌اند، باغ پرندگان تهران می تواند برای آنها بهترین تفریح با هدف گردشگری در تهران باشد. البته در مسیر رسیدن آسان به باغ پرندگان تهران بهتر است تا اجاره سوئیت در تهران را همراه با محله های شمال شهر کرده باشید.

 

طبیعت گردی در هوای دلنشین دربند

حال اگر همراه با اجاره روزانه خانه در تهران هستید و می خواهید در این شهر شلوغ و پرترافیک خیلی سریع سر از یک طبیعت بکر و کوهستانی و دلنشین در آورید، می توانید راهی مناطق شمالی شهر در پناه کوه های آن محله، دربند را انتخاب کنید. در اجاره روزانه خانه در تهران اگر با هدف رسیدن به دربند در تهران مانده اید، دربند به راحتی و با سرعتی دیدنی شما را از قلب شلوغ تهران جدا کرده و در دامان طبیعتی روح نواز رها می سازد. جدا از دربند، کوهستان شمال شهر در تهران مکان های بسیار دیدنی برای طبیعت دوستان فراهم کرده است. از این رو همراه با اجاره روزانه آپارتمان در تهران خصوصا شمال تا غرب تهران می توانید به سرعت در این طبیعت زیبا سیر و سیاحت کنید.

طبیعت گردی در دربند از شمال تا غرب تهران

برج میلاد در مظاهر مدرنیته تهران

اگر در اجاره روزانه خانه در تهران هستید و حوصله سفر های تاریخی ندارید؛ بلکه می خواهید از آینده شهر و دنیای مدرنیته تهران سر درآورید، چه مکانی بهتر از برج میلاد برای شما. یک برج بلند با طیف فراوان از امکانات که هر کدام در پس زمینه های فرهنگی معرف مطلوبی از دنیای مدرنیته در شهر تهران می باشند. برج میلاد درست در قلب مناطق شمالی شهر قرار دارد. از این رو اگر همراه با اجاره روزانه خانه در تهران، ساکن غرب تهران تا شمال شهر شده‌ اید و حتی در مرکز شهر به سر می ‌برید، رسیدن به برج میلاد برای شما کار چندان دشواری نخواهد بود. برج میلاد در مرکز شهر قرار دارد و در کنار آن یکی از بزرگترین بیمارستان های شهر مستقر است. اجاره روزانه آپارتمان در تهران گاها با هدف بهره مندی از خدمات بیمارستان میلاد انجام می شود. هدفی که می تواند همراه با زیبایی های برج میلاد نیز باشد.

دریاچه خلیج فارس و حضور در یک پارک مدرن شهری

اما از همه جنبه های گردشگری در شهر تهران که بگذریم، واقعا نمی شود از پارک های جذاب، زیبا، مدرن و بزرگ شهر تهران غافل شویم. توصیه می شود در گردشگری همراه با اجاره روزانه خانه در تهران اگر مانده اید، حتماً برای یک شب هم که شده، سری به پارک های جذاب این شهر بزنید. خصوصاً پارک بزرگ و مجهز خلیج فارس در جوار دریاچه مصنوعی خلیج فارس که درست در غرب تهران می ‌تواند میعادگاه شب گردی های دلنشین مسافرانی باشد که در شکل اجاره روزانه خانه در تهران در این شهر مانده اند. به یقین می توان از مجموعه تفریحی خلیج فارس در تهران را به عنوان مدرن ترین پارک شهری در تهران و ایران یاد کرد.

ثبت نظر درباره «نقاط گردشگری در تهران با هدف اجاره روزانه خانه در تهران»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید