مبلغ سود سهام عدالت مشخص شد

مبلغ سود سهام عدالت مشخص شد
مبلغ سود سهام عدالت مشخص شد - The amount of equity dividends was determined مبلغ سود سهام عدالت مشخص شد - The amount of equity dividends was determined

به گزارش آسمونی : علیرضا صالح گفت: میزان سود سهام عدالت کمی بیش از 200 هزار تومان برای افرادی که یک میلیون سهم دارند، تعیین شده است. در این راستا میزان سود افرادی که سهم‌های کوچک‌تری دارند به تناسب کوچک می‌شود. البته میزان سود برای سهم‌های یک میلیون تومانی تقریبا 203 یا 204 هزار تومان است.

وی به این سوال که میزان دقیق سود چه زمانی مشخص خواهد شد؟ پاسخ داد: میزان دقیق آن سوم اسفند مشخص می‌شود، زیرا هنوز باید مقدار دیگری سود دریافت کنیم. البته چک‌ها را دریافت کرده‌ایم اما باید به پول تبدیل شود و احتمالا اواخر هفته آینده مشخص و سود از سوم اسفند به حساب‌ها واریز می‌شود.

بر اساس این گزارش، رئیس سازمان خصوصی‌سازی پیش از این اعلام کرده بود که میزان سود سهام عدالت تا 22 بهمن مشخص و واریز از سوم اسفند آغاز می‌شود.

در سال 1395 به ازای هر سهم یک میلیون تومانی، 150 هزار تومان سود پرداخت شده است و در سال 1396 هم به این میزان سهام 175 هزار تومان سود تعلق گرفته است.

بر این اساس پیش‌بینی شده بود این رقم برای امسال بیشتر از سال‌های گذشته باشد. شمار مشمولان این سهام بالغ بر 49 میلیون و 154 هزار نفر هستند که البته رقم سهام آنها متفاوت است که بسته به ارزش سهام هر فرد، این مشمولان سود دریافت خواهند کرد.

ثبت نظر درباره «مبلغ سود سهام عدالت مشخص شد»

پرسش ها و دیدگاهتان را درمورد این مطلب بنویسید